Ξενοδοχειο στο Περιστέρι???

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Μηπως ξερει κανενα ξενοδοχειο σε σε αυτη την περιοχη?Κοντα Σολομου και Χαριλαου Τρικούπη??? Δεν θελω κατι ακριβο.Κατι απλο κια φτηνο.Επισης ειναι βολικα με μετρο???:roll:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ε,δεν θαχει???:roll:
Αθηνα εννοω ε.......:bleh:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ναι Αθηνα. Το Περιστερι ειναι μια περιοχη σαν τις αλλες, και δυτικων προαστιων μαλιστα. Σα να λεμε Πετρουπολη, Ιλιον. Δε νομιζω να εχει ξενοδοχειο. Απ'το κεντρο μεσα σε λιγα λεπτα εισαι Αγιο Αντωνιο με το μετρο. Θες οπωσδηποτε να μεινεις Περιστερι; Μπορεις καλλιστα να μεινεις κεντρο.

Παντως ενα ξενοδοχειο στο Μπουρναζι θα'χε πολυ πλακα, χιχι
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Οχι,δεν θελω απαραιτητα να μεινω στο Περιστερι.Απλως καπου να ειναι ευκολη η προσβαση.Για προτεινε....:roll:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Οπουδηποτε κοντα σε μετρο κοκκινης γραμμης. Σταθμος Λαρισης, Μεταξουργειο, Ομονοια, Πανεπιστημιο, Συνταγμα, Ακροπολη. Και Μοναστηρακι μπορεις να μεινεις, εχει ηλεκτρικο και μπλε γραμμη αν δε θες να περπατησεις αλλα και με κανα 10λεπτο περπατημα εισαι στο Συνταγμα. Οι πρωτες φυσικα δεν ειναι και ο,τι καλυτερο σαν περιοχη φανταζομαι το ξερεις αλλα στις αναφερω γιατι εχουν μετρο. Με το μετρο αντε να κανεις κανα 20λεπτο τη διαδρομη Συνταγμα-Αγ. Αντωνιο.
Δε ξερω κανενα ξενοδοχειο στα Δυτικα Προαστια, δε ξερω καν αν υπαρχει.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Οχι,δεν θελω απαραιτητα να μεινω στο Περιστερι.Απλως καπου να ειναι ευκολη η προσβαση.Για προτεινε....:roll:
Στ Λαρισης, Μεταξουργειο πολυ κοντα θα 'σαι...
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Μεταξουργείο,καλα θα ειναι λετε?Καμια προταση για ξενοδοχειο?:roll:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Δεν μπορω να προτεινω κατι απλα φροντισε να'ναι οσο το δυνατον πιο κοντα στο μετρο. Το πρωι δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα εννοειται αλλα το βραδυ δεν εχω βρεθει εκει πεζη. Ειναι και ο σταθμος του οσε βεβαια, κυκλοφορει κοσμος απλα αν εισαι μονη να προσεχεις.
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Στο Μεταξουργείο έχω μείνει στο athens lotus hotel. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Κομβική τοποθεσία και ωραίο δωμάτιο. Μόνο αρνητικό η μέτρια ηχομόνωση. Η περιοχή θεωρείται κακόφημη όμως το ξενοδοχείο απέχει μισό λεπτό με τα πόδια από το μετρό. Εγώ δεν ένιωσα κάποια ανησυχία, τώρα βέβαια... athenslotushotel.gr || Athens Lotus Hotel - Official Website - Boutique Hotel in Athens Greece
Booking.com: Athens Lotus Hotel, Αθήνα, Ελλάδα - 361 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Στο Μεταξουργείο έχω μείνει στο athens lotus hotel. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Κομβική τοποθεσία και ωραίο δωμάτιο. Μόνο αρνητικό η μέτρια ηχομόνωση. Η περιοχή θεωρείται κακόφημη όμως το ξενοδοχείο απέχει μισό λεπτό με τα πόδια από το μετρό. Εγώ δεν ένιωσα κάποια ανησυχία, τώρα βέβαια... athenslotushotel.gr || Athens Lotus Hotel - Official Website - Boutique Hotel in Athens Greece
Booking.com: Athens Lotus Hotel, Αθήνα, Ελλάδα - 361 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
Ναι την εχω κανει κι εγω αυτη τη διαδρομη. Ειναι πολυ κοντα πραγματι, οχι ομως πανω στη πλατεια. Αυτα πανω στη πλατεια πρεπει να'ναι και πιο τσιμπημενα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.655
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom