Ξενοδοχειο στο Περιστέρι???

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ψαχνεις μονο για ξενοδοχειο ή και για hostel?
Αν ισχυει το δευτερο κοιτα εδω : Δεν εχω μεινει εγω, αλλα καποιος φιλος απο το εξωτερικο και εμεινε πολυ ευχαριστημενος.
Εχει να διαλεξεις απο διαμερισματα , στουντιος μεχρι και κρεββατι σε κοιτωνα. Η περιοχη ειναι διπλα στο μετρο Ακροπολη
http://www.backpackers.gr/
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

ΚΡΟΚ

Member
Μηνύματα
81
Likes
165
Στο Μεταξουργείο έχω μείνει στο athens lotus hotel. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Κομβική τοποθεσία και ωραίο δωμάτιο. Μόνο αρνητικό η μέτρια ηχομόνωση. Η περιοχή θεωρείται κακόφημη όμως το ξενοδοχείο απέχει μισό λεπτό με τα πόδια από το μετρό. Εγώ δεν ένιωσα κάποια ανησυχία, τώρα βέβαια... athenslotushotel.gr || Athens Lotus Hotel - Official Website - Boutique Hotel in Athens Greece
Booking.com: Athens Lotus Hotel, Αθήνα, Ελλάδα - 361 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
Ναι την εχω κανει κι εγω αυτη τη διαδρομη. Ειναι πολυ κοντα πραγματι, οχι ομως πανω στη πλατεια. Αυτα πανω στη πλατεια πρεπει να'ναι και πιο τσιμπημενα.

Αυτά που είναι στην πλατεία είναι μάπα εκτος από πιο ακριβά από το συγκεκριμένο.
Είναι πιο μικρό πιο μαζεμένο και οι άνθρωποι στο service είναι μια χαρά.
Tο metro 100 μετρα κι από επικινδυνότητα πιο λίγη από την πλατεία που έχει καταντήσει,,να μην πω τι.
Στο περιστέρι δεν έχει ξενοδοχείο.
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Ευχαριστω ολους για την βοηθεια.
Η αληθεια ειναι δεν θελω να χαλασω χρηματα.Για δουλειες θα ειμαι,μονο το βραδυ για εναν υπνο θα πηγαινω. Τα ξενοδοχεία diethnes και balasca στο σταθμο Λαρισης κοντα τι λενε?Τα ξερετε καθολου? Η το Apollo hotel ή Athens Gold city ,Minoa Athens hotel στο Μεταξουργείο?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Στο μεταξουργειο εχω μεινει στα Stanley, Crystal, Classical Imperial και Κατερινα. Επισης εχω δει το Athens Gold. Ολα ειναι καλα και αξιοπρεπεστατα. Το Κατερινα εχει λιγο στενα δωματια, Το Classical και το Stanley λιγο τσιμπημενες τις εξτρα παροχες. Το Gold ειναι στη Μαρνης και οχι στην πλατεια. Γενικα η περιοχη το βραδι ειναι λιγο χαλι μαυρο.

Το προηγουμενο σαββατοκυριακο εμεινα στο Cecil στην Αθηνας, πολυ κοντα στο Μοναστηρακι. Αν και ειχα δικλινο το δωματιο ηταν λιγο στενο αλλα ημουν μονος και με βολευε μια χαρα. Παλιο αλλα πεντακαθαρο και προσωπικο ευγενεστατο (το βρηκα 36 ευρω τη βραδια). Αν πας τωρα κοντα οσο εχει τουριστες και καλο καιρο ειναι μια χαρα, πιο χειμωνα ισως αντιμετωπισεις προβλημα. Επισης ο ηλεκτρικος στην καθοδο δεν εκανε σταση στο Μοναστηρακι (ή πας με μετρο ή κατεβαινεις Ομονοια).
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.655
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom