Ξενώνες?

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Ενδιαφερομαι να παω τη περιοδο των χριστουγέννων ειτε 24/12 - 28/12, ειτε 25/12 - 28/12 σε περιοχες της στερεας(ορεινες) και ψαχνω για ξενωνα με τζακι στο δωματιο αλλα για μεχρι και 100 ευρω. Ειμαι εγω με τη γυναικα μου και το 15 μηνων τοτε παιδακι μας. Ξερω πως ειναι κομματακι δυσκολο γιατι εκεινη την περιοδο οι τιμες σε ξενωνες τσακιζουν κοκκαλα αλλα επειδη στο φορουμ ειμαστε χιλιαδες ελπιζω σε καμια καλη πληροφορια. Ευχαριστω.
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
για στερεα δεν ξερω κατι αλλα αν και σκεφτεσαι και για πιο ορεινα πες μας...
Αντε μεχρι ορεινη θεσσαλια.Λιμνη πλαστηρα, Πηλιο, Ελατη-Περτουλι. Ειναι και εγκυος η γυναικα και δεν θελω πανω απο τρεις -τρεισιμισι ωρες ταξιδι. Και πηλιο δλδ ειναι λιγο οριακα. Μενουμε πειραια ξαχασα να αναφερω.
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Την ξερω τη σελιδα. Απλα δεν ειχα χρονο μεχρι τωρα για ψαξιμο και εγραψα στο ποστ για πιο γρηγορα αποτελεσματα. Απο σελιδες στο διαδυκτιο γνωριζω απλα ο χρονος ειναι λιγο δυσκολος.
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Όπως επίσης Ξενώνας Λεβάντα - Διαμερίσματα και μεζονέτες προς ενοικίαση στη Μεσαία Συνοικία των Τρικάλων Κορινθίας και Agroktima Elia, Nea Tiryntha, Argolida, Peloponnese, Greece - Super luxury studios, apartments, maisonettes in olive groves just 5 mins from Nafplion - All about Agroktima Elia - .
Επειδή έχω περάσει κι εγώ από αυτή την φάση, νομίζω ότι τα Τρίκαλα είναι μια πολύ καλή επιλογή γιατί είναι περίπου 1,5 ώρα δρόμος από Αθήνα.
Όταν ήμουν εγώ έγκυος, πήγαμε στη λίμνη Πλαστήρα. Στην προκειμένη φάση δεν θα το συνιστούσα γιατί είναι και μακριά αλλά, το πιο σημαντικό είναι ότι ο δρόμος είναι όλο στροφές και κουράζει. Πολύ πιο εύκολο είναι να πας στο Πήλιο, λόγο και της νέας εθνικής, ως την Μακρινίτσα.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
τα Τρίκαλα είναι μια πολύ καλή επιλογή γιατί είναι περίπου 1,5 ώρα δρόμος από Αθήνα.
αν στο καπώ του αυτοκινήτου σου υπάρχει ένα αλογάκι ή έστω ταύρος..
για τα υπόλοιπα ΙΧ είναι κάτι παραπάνω..
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
αν στο καπώ του αυτοκινήτου σου υπάρχει ένα αλογάκι ή έστω ταύρος..
για τα υπόλοιπα ΙΧ είναι κάτι παραπάνω..

Προφανώς εννοεί τα Τρίκαλα Κορινθίας, αλλά επειδή ο φίλος vaggelakos άνοιξε το θέμα σε δύο θέσεις (Στερεά Ελλάδα και Πελοπόννησο) η Zeta απάντησε για Πελοπόννησο στη Στερεά. :D
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
συγνώμη ρε παιδια μη βαράτε! ο vaggelakos είναι γνωστός. και στο να μπερδεύει πρώτος..αν εξελιχτεί κι αυτό το τοπικ όπως το ταξίδι του στην Ιταλία, ζήτω που καήκαμε...:haha::haha::haha:
no hard feelings έτσι vaggelakos?
εδώ πάντως μιλάμε για στερεά άρα καλά απάντησα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.914
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom