Ξενώνες?

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
συγνώμη ρε παιδια μη βαράτε! ο vaggelakos είναι γνωστός. και στο να μπερδεύει πρώτος..αν εξελιχτεί κι αυτό το τοπικ όπως το ταξίδι του στην Ιταλία, ζήτω που καήκαμε...:haha::haha::haha:
no hard feelings έτσι vaggelakos?
εδώ πάντως μιλάμε για στερεά άρα καλά απάντησα..
Φιλε μου Samion αφου δεν μιλαμε για την AZ πως και εισαι εδω?!!!:haha::haha::haha:
Μη με σταυρωνετε ενδιαφερομαι αν διαβασατε για αποσταση απο πειραια που μενω 2-3μιση ωρες. Αρα επειδη ορεινα οι περιοχες αυτες βρισκονται σε πελοπονησο και στερεα, που να το εγραφα? Γι'αυτο ανοιξα το ιδιο θεμα σε διαφορετικες ενοτητες. Ελπιζω να μην σας ειμαι κουραστικος. Οσο για το ταξιδι μου στην Ιταλια, το προγραμμα μου εγινε με βαση τιε αναφορες των συμφορουμιστων και ειδικα του traveller. Τωρα λογικο ειναι σε μια εξορμηση να κοιτας το καλυτερο και να το ψαχνεις. Αρα σε καποιους μπορει να γινεσαι και κουραστικος:(. Συγνωμη αν σας ξανακουρασα. Παντως ευχαριστω που ανηκω σε αυτη τη μεγαλη ομαδα. Οσο και να "πλακωνομαστε" παλι φιλοι:clap::clap:.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Φιλε μου Samion αφου δεν μιλαμε για την AZ πως και εισαι εδω?!!!:haha::haha::haha:
Μη με σταυρωνετε ενδιαφερομαι αν διαβασατε για αποσταση απο πειραια που μενω 2-3μιση ωρες. Αρα επειδη ορεινα οι περιοχες αυτες βρισκονται σε πελοπονησο και στερεα, που να το εγραφα? Γι'αυτο ανοιξα το ιδιο θεμα σε διαφορετικες ενοτητες. Ελπιζω να μην σας ειμαι κουραστικος. Οσο για το ταξιδι μου στην Ιταλια, το προγραμμα μου εγινε με βαση τιε αναφορες των συμφορουμιστων και ειδικα του traveller. Τωρα λογικο ειναι σε μια εξορμηση να κοιτας το καλυτερο και να το ψαχνεις. Αρα σε καποιους μπορει να γινεσαι και κουραστικος:(. Συγνωμη αν σας ξανακουρασα. Παντως ευχαριστω που ανηκω σε αυτη τη μεγαλη ομαδα. Οσο και να "πλακωνομαστε" παλι φιλοι:clap::clap:.
ελα φιλε τι λες τώρα...διασκεδάσαμε με το άλλο σου τόπικ..΄μ' αρέσει που την ψάχνεις και καλά κανεις. όλοι έτσι κάνουμε..τώρα που εμπιστεύ τηκες τον ακατανόμαστο για Ιταλία μην το λες συχνά..δε σε τιμά κιόλας..:haha::haha:
γαι Καλάβρυτα κοίτα..
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
ελα φιλε τι λες τώρα...διασκεδάσαμε με το άλλο σου τόπικ..΄μ' αρέσει που την ψάχνεις και καλά κανεις. όλοι έτσι κάνουμε..τώρα που εμπιστεύ τηκες τον ακατανόμαστο για Ιταλία μην το λες συχνά..δε σε τιμά κιόλας..:haha::haha:
γαι Καλάβρυτα κοίτα..
Το ξερω και γω πλακα εκανα. Απλα αυτη τη περιοδο δεν εχω χρονο να ψαξω και γι'αυτο το εβαλα εδω μηπως και πριν ψαξω εχω πιο ετοιμες λυσεις. Μην νομιζεις οτι μεχρι να παω θα την βγαλετε καθαρη....!!!!:haha::haha:
Παντως για καλαβρυτα που λες δεν εχω προβλημα απλα αν εχεις κατι βαλε κανενα link να δω. Ευχαριστω ολους ξανα.
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
αν στο καπώ του αυτοκινήτου σου υπάρχει ένα αλογάκι ή έστω ταύρος..
για τα υπόλοιπα ΙΧ είναι κάτι παραπάνω..
Συγγνώμη για την παράλειψη, εννοούσα τα Τρίκαλα Κορινθίας. Και θα συνεχίσω στο σωστό τόπικ βέβαια :roll:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Αντε μεχρι ορεινη θεσσαλια.Λιμνη πλαστηρα, Πηλιο, Ελατη-Περτουλι. Ειναι και εγκυος η γυναικα και δεν θελω πανω απο τρεις -τρεισιμισι ωρες ταξιδι. Και πηλιο δλδ ειναι λιγο οριακα. Μενουμε πειραια ξαχασα να αναφερω.
αν η γυναικα σου ειναι εγκυος να κοιταξεις κατι πιο κοντα και με καλυτερους δρόμους..
οι περιοχες που αναφέρεις εχουν δρόμους με πολλες στρόφες....ειδικά ελάτη-περτουλι..δεν θα το συνιστουσα για εγκυο γυναίκα...
και δεν ειναι τρισημισυ ωρες..εκτος απο το πήλιο στην αρχή του....
δες λιγο και το Αροανια στην ζαρουχλα...εχω μεινει ..και εχει και τζακι το δωματιο..
πολυ καλο..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.904
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom