ΟΛΥΜΠΟΣ - Υποψήφιος για τα νέα 7 θαύματα της φύσης

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Το βουνο Ολυμπος ειναι υποψηφιο στην κατηγορια mountains - volcanoes στην νεα ψηφοφορια που γινεται απο το Ν7W για τα 7 Θαυματα της φυσης!! Οι κατηγοριες ειναι αρκετες και σιγουρα θα δειτε υποψηφιοτητες που αρκετοι εχετε παει και θα εχετε την ευκαιρια να τους ψηφισετε. Ομως στα βουνα ολοι μας ας στηριξουμε τον Ολυμπο!!!
New7Wonders: Vote for the Official New7Wonders of Nature nominees
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Το βουνο Ολυμπος ειναι υποψηφιο στην κατηγορια mountains - volcanoes στην νεα ψηφοφορια που γινεται απο το Ν7W για τα 7 Θαυματα της φυσης!! Οι κατηγοριες ειναι αρκετες και σιγουρα θα δειτε υποψηφιοτητες που αρκετοι εχετε παει και θα εχετε την ευκαιρια να τους ψηφισετε. Ομως στα βουνα ολοι μας ας στηριξουμε τον Ολυμπο!!!
New7Wonders: Vote for the Official New7Wonders of Nature nominees
:shock::shock::shock: Για ποιο λόγο να στηρίξουμε τον Όλυμπο ;;; :shock::shock::shock:
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
Εγώ λέω ότι είναι ένα απο τα ομορφότερα βουνά της Μεσογείου, άλλος με άποψη επ αυτού;
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Το βουνο Ολυμπος ειναι υποψηφιο στην κατηγορια mountains - volcanoes στην νεα ψηφοφορια που γινεται απο το Ν7W για τα 7 Θαυματα της φυσης!! Οι κατηγοριες ειναι αρκετες και σιγουρα θα δειτε υποψηφιοτητες που αρκετοι εχετε παει και θα εχετε την ευκαιρια να τους ψηφισετε. Ομως στα βουνα ολοι μας ας στηριξουμε τον Ολυμπο!!!
New7Wonders: Vote for the Official New7Wonders of Nature nominees
συμφωνώ!!και απο τα ομορφοτερα βουνά είναι και στη χώρα μας είναι:clap:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Αντιπαραθέσεις και φραστικές αντεκλίσεις παρακαλώ αν επιθυμείτε με προσωπικά μηνύματα.
Τα μηνύματα διαγράφηκαν.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.003
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δεν κατάλαβα, τι είναι πάλι αυτό? Κάποιος στήνει ένα site στο Internet και λέει "ψηφίστε" κι εμείς πρέπει να πάμε σαν τα πρόβατα, να καταχωρήσουμε τις e-mail διευθύνσεις μας (και ποιος ξέρει τι άλλο προσωπικό μας στοιχείο ζητάει μετά) ?
Έχει έστω καποια επίφαση αξιοπιστίας το site? όχι.
Έχει έστω κάποια επίφαση αξιοπιστίας η ψηφοφορία? όχι.
Σημαίνει κάτι το ότι ψήφισαν μανιωδώς κάποιοι internet users? Θα χρησιμοποιήσει πουθενά το αποτέλεσμα κάποιος επίσημος/σοβαρός οργανισμός (π.χ. Unesco)? όχι.
Μήπως η λίστα των υποψηφιοτήτων συγκεντρώθηκε με το κριτήριο να μαζέψουμε όλες τις "ψήφους" από τις χώρες όπου ψηφίζουν φανατικά σε κάτι τέτοιες ιστορίες? Εμφανώς ναι.

Είμαι λίγο paranoid ίσως με τα θέματα ασφαλείας στο internet, αλλά...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Δεν κατάλαβα, τι είναι πάλι αυτό? Κάποιος στήνει ένα site στο Internet και λέει "ψηφίστε" κι εμείς πρέπει να πάμε σαν τα πρόβατα, να καταχωρήσουμε τις e-mail διευθύνσεις μας (και ποιος ξέρει τι άλλο προσωπικό μας στοιχείο ζητάει μετά) ?
Έχει έστω καποια επίφαση αξιοπιστίας το site? όχι.
Έχει έστω κάποια επίφαση αξιοπιστίας η ψηφοφορία? όχι.
Σημαίνει κάτι το ότι ψήφισαν μανιωδώς κάποιοι internet users? Θα χρησιμοποιήσει πουθενά το αποτέλεσμα κάποιος επίσημος/σοβαρός οργανισμός (π.χ. Unesco)? όχι.
Μήπως η λίστα των υποψηφιοτήτων συγκεντρώθηκε με το κριτήριο να μαζέψουμε όλες τις "ψήφους" από τις χώρες όπου ψηφίζουν φανατικά σε κάτι τέτοιες ιστορίες? Εμφανώς ναι.

Είμαι λίγο paranoid ίσως με τα θέματα ασφαλείας στο internet, αλλά...
μεβαλες σε σκεψη,δεν έχεις κι άδικο .....:roll:
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Taver έχεις δίκαιο,εγώ απλός να θυμίσω πριν ένα δύο χρόνια είχε γίνει μια παρόμοια ψηφοφορία για ''τα νέα εφτά θαύματα του κόσμου'' και ανεξαρτήτος αποτελέσματος είμαι σίγουρος πως πολλοί λίγοι θα θυμούνται τη πρώτη τριάδα!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.820
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom