Οδηγιες προς ασχετους ναυτιλομενους στο site

panta45

Member
Μηνύματα
75
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
[FONT='Arial','sans-serif']Αδελφια επικεφαλης του site,τις συμβουλες σας παρακαλω,γιατι εχω προβλημα με το ανεβασμα ταξειδ.ιστοριων. Και εξηγουμαι!

[FONT='Arial','sans-serif']Ενώ εχω κανει log in, και γραφω την ιστορια,στο τελος πατωντας ¨Υποβολη¨,εμφανιζεται ο απαισιος nBuletin,και μου λεει ότι πρεπει να κανω log in για να την υποβαλλω.

[FONT='Arial','sans-serif']Συμπληρωνω το παραθυρο του log in ξανα,και επιστρεφοντας στις ταξειδ.ιστοριες,ότι ειχα γραψει εχει χαθει.!!!!!:(

[FONT='Arial','sans-serif']Την εχω πατησει 2 φορες μεχρι τωρα με ιστοριες, και άλλες 2 με αυτό το κειμενακι.Ελεος!!!!!......Τι δεν παει καλα ?

[FONT='Arial','sans-serif']Αρχισα να γραφω τα κειμενα στο Word για να τα σωζω.Με το Word όμως εμφανιστηκε άλλο προβλημα.Μολις μεταφερω το κειμενο από το Word στον κειμενογραφο του site μας,εμφανιζονται και τα διαολακια όπως [FONTS arial…….]μετα από κάθε παραγραφο και κάθε σημειο στιξεως.

[FONT='Arial','sans-serif']Εάν υποβαλω το κειμενο με τα διαολακια,τοτε εμφανιζονται και στον οριστικο χωρο των ταξειδ.ιστοριων,εχοντας αλλοιωσει την μορφη του κειμενου.

[FONT='Arial','sans-serif']Αποριες αδαους
[FONT='Arial','sans-serif']1.Υπαρχει τροπος να σωζεται το κειμενο κατά την διαρκεια εγγραφης στον κειμενοφραφο του site?
[FONT='Arial','sans-serif']2.Υπαρχει τροπος να εξαφανιζω τα διαολακια [FONTS arial……] και να επανερχεται το κειμενο στα καλα του?
[FONT='Arial','sans-serif']3.Πως ανεβαζω φωτογραφιες στο τελος κάθε κειμενου?

[FONT='Arial','sans-serif']Περιμενω να με βομβαρδισετε με λυσεις,γιατι σε ένα μηνα,επιστρεφοντας από Περσια,θα εχω πολλα και καυτα να σας διηγηθω!.:)
 
Last edited by a moderator:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κατ'αρχήν ψυχραιμία.

Η λύση για τη μεταφορά του κειμένου είναι να γράφεις το κείμενό σου στο notepad και όχι στο word. :)

Όσον αφορά το θέμα με τις φωτογραφίες, μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφίες στη γκάλερυ και μετά να τις χρησιμοποιήσεις μέσα στα κείμενά σου, όπως περιγράφουν οι οδηγίες εδώ. Αν θες να βάλεις μόνο μία φωτογραφία μέσα στο κείμενο στο τέλος, χρησιμοποιείς τη λειτουργία του συνημμένου, όπως επίσης περιγράφεται σε άλλες οδηγίες εδώ.

Για το login τώρα: όταν κάνεις login, τσεκάρεις το κουμπάκι δίπλα που λέει αυτόματη σύνδεση;
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Εγώ γράφω πάντα στο word και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εξαρτάται την έκδοση word, την έκδοση του browser που χρησιμοποιεί, και διάφορα άλλα. ;)
 

panta45

Member
Μηνύματα
75
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Κατ'αρχήν ψυχραιμία.

Η λύση για τη μεταφορά του κειμένου είναι να γράφεις το κείμενό σου στο notepad και όχι στο word. :)

Όσον αφορά το θέμα με τις φωτογραφίες, μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφίες στη γκάλερυ και μετά να τις χρησιμοποιήσεις μέσα στα κείμενά σου, όπως περιγράφουν οι οδηγίες εδώ. Αν θες να βάλεις μόνο μία φωτογραφία μέσα στο κείμενο στο τέλος, χρησιμοποιείς τη λειτουργία του συνημμένου, όπως επίσης περιγράφεται σε άλλες οδηγίες εδώ.

Για το login τώρα: όταν κάνεις login, τσεκάρεις το κουμπάκι δίπλα που λέει αυτόματη σύνδεση;
Ευχαριστω για τις οδηγιες.
Τωρα εχω απαντηση σε όλα τα ερωτηματα που εβαλα.
Θα ακολουθησω τις συμβουλες σου και ελπιζω να μην εχω νέο προβλημα πανω σε αυτά.
Σχετικα με το log in ποτε δεν χρησιμοποιησα το κουμπακι ¨αυτοματη συνδεση¨.Θα το δοκιμασω

Thank's adm. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.763
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom