Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.074
Likes
2.490
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Εγώ πάντως που πήγα το Δεκέμβριο Λονδίνο, μια χαρά μπήκα στο Φυσικής Ιστορίας χωρίς κράτηση τελείως χύμα, δε με τσέκαρε κανείς ούτε ρώτησαν αν έχω κράτηση

Το ίδιο και στην Εθνική Πινακοθήκη και στην Tate

Γενικά όπου είναι δωρεάν δε σου δίνουν καμία σημασία εκτός αν πας σε περιοδικές εκθέσεις εκεί μέσα που πληρώνεις
 

dimistr

Member
Μηνύματα
176
Likes
63
Καλημέρα ...εμείς πήγαμε το Σάββατο βρετανικό μουσείο....κ την Κυριακή μουσείο φυσικών επιστημών...κ στα δύο μας σκαναραν το εισητηρίο κ μας έβαλαν σε άλλη ουρά....
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
552
Likes
416
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλημέρα ...εμείς πήγαμε το Σάββατο βρετανικό μουσείο....κ την Κυριακή μουσείο φυσικών επιστημών...κ στα δύο μας σκαναραν το εισητηρίο κ μας έβαλαν σε άλλη ουρά....
Έβγαλα σήμερα για Βρετανικό αλλά δεν είχε τόσο νωρίς όσο ήθελα.Αν πάμε νωρίτερα θα μας επιτραπεί η είσοδος νωρίτερα;
 

Roadrunner

Member
Μηνύματα
60
Likes
15
Καλησπέρα ! Τις επόμενες ημέρες θα ταξιδέψω στο Λονδίνο για λίγες ημέρες . Αρκεί το διαβατήριο για να ταξιδέψω σωστά ; Δεν χρειάζεται βίζα ή κάτι αντίστοιχο με ΕΣΤΑ ;Επίσης σχετικά με τις πληρωμές εκεί προτείνετε μέσω κάρτας ή με συνάλλαγμα ; Ευχαριστώ πολυ !
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Καλησπέρα ! Τις επόμενες ημέρες θα ταξιδέψω στο Λονδίνο για λίγες ημέρες . Αρκεί το διαβατήριο για να ταξιδέψω σωστά ; Δεν χρειάζεται βίζα ή κάτι αντίστοιχο με ΕΣΤΑ ;Επίσης σχετικά με τις πληρωμές εκεί προτείνετε μέσω κάρτας ή με συνάλλαγμα ; Ευχαριστώ πολυ !
Μόνον διαβατήριο.Η κάρτα βολεύει και η Revolut περισσότερο.
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
552
Likes
416
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα ! Τις επόμενες ημέρες θα ταξιδέψω στο Λονδίνο για λίγες ημέρες . Αρκεί το διαβατήριο για να ταξιδέψω σωστά ; Δεν χρειάζεται βίζα ή κάτι αντίστοιχο με ΕΣΤΑ ;Επίσης σχετικά με τις πληρωμές εκεί προτείνετε μέσω κάρτας ή με συνάλλαγμα ; Ευχαριστώ πολυ !
Μόνο διαβατήριο.Με κάρτα παντού είμαστε εδώ τρεις μέρες και μέχρι και οι πλανόδιοι και οι καντίνες στο δρόμο παιρνουν κάρτα.
Βασικά δεν έχω καν χαρτονομισματα μαζί μου.😁
 

Roadrunner

Member
Μηνύματα
60
Likes
15
Μόνο διαβατήριο.Με κάρτα παντού είμαστε εδώ τρεις μέρες και μέχρι και οι πλανόδιοι και οι καντίνες στο δρόμο παιρνουν κάρτα.
Βασικά δεν έχω καν χαρτονομισματα μαζί μου.😁
Ευχαριστώ πολύ ! Καλά να περάσετε !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.630
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom