Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
Ώπα εδώ έχω πρόβλημα η δική μου κάρτα(με την οποία κάνω αγορές) είναι prepaid και άυλη. Πως θα κλείσω εισητήρια και θα τα πάρω;;;
μπορεις να τα παρεις με οποιαδηποτε καρτα.
αν διαβασεις στο σάιτ τους εχουν λεπτομερειες.
απλως σε μας ήταν ενα ζευγαρι πριν που δεν μπορεσαν να παρουν τα εισητηρια (δεν ξερω τι εκαναν)

αν τα βρεις σκουρα, πας στο γκισε και στα δινει ο υπαλληλος, οποτε don't worry;)
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.327
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Εκλεισα να μείνω στο ibis London Euston St Pancras hotel: Book a hotel in LONDON με 82 ευρώ το δίκλινο , έχουν προσφορά , η περιοχή δεν ξέρω τι λέει
Χθές γύρισα από Λονδίνο και έμεινα στο ξενοδοχείο αυτό. Εγω βέβαια το πληρωσα 150Ε αλλά με την τιμή που βρήκες το συνιστω ανεπιφυλακτα. Πολύ καθαρό. Η περιοχή εντάξει δεν λεει και πολλά αλλά είναι ακριβώς απέναντι από το μετρό Euston οπότε μέσα σε 5-10 λεπτα πάς όπου θες. Επίσης την περιοχή εξυπηρετούν και πολλά λεωφορεια.Α, η τιμή που βρήκες είναι 82 λίρες άρα 98Ε.
 

andreas38

Member
Μηνύματα
48
Likes
27
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ
(Α, η τιμή που βρήκες είναι 82 λίρες άρα 98Ε.) Οχι 96 ευρώ , έχω πληρώσει ήδη 86 ευρώ τελικά (74 λιρες) το δίκλινο τελική τιμή χωρίς πρωινό , 4,5 ευρώ το άτομο χρεώνει το πρωινό , την Πέμπτη το έκλεισα απο το σάιτ του ξενοδοχείου και τράβηξε όλο το ποσό απο την κάρτα.Το booking το έδινε 10 ευρώ ακριβότερα .Εκανα μια βόλτα στην περιοχη με το Google Maps with Street View ,εντάξει φαίνεται ,
 
Last edited by a moderator:

coco_

Member
Μηνύματα
1.327
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
(Α, η τιμή που βρήκες είναι 82 λίρες άρα 98Ε.) Οχι 96 ευρώ , έχω πληρώσει ήδη 86 ευρώ τελικά (74 λιρες) το δίκλινο τελική τιμή χωρίς πρωινό , 4,5 ευρώ το άτομο χρεώνει το πρωινό , την Πέμπτη το έκλεισα απο το σάιτ του ξενοδοχείου και τράβηξε όλο το ποσό απο την κάρτα.Το booking το έδινε 10 ευρώ ακριβότερα .Εκανα μια βόλτα στην περιοχη με το Google Maps with Street View ,εντάξει φαίνεται ,
A οκ τότε μια χαρά. Απλά πάτησα το λίνκ που εδωσες και έλεγε 82λίρες.
Θα περάσεις πολύ ωραία, μακάρι να είχα λίγες μέρες ακόμη!!!
 
Last edited by a moderator:

andreas38

Member
Μηνύματα
48
Likes
27
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ
Μακάρι να μπορούσα , αλλά όσο είναι η Ryanair Θεσ/νίκη έχω πολλές ελπίδες να ξαναπάω σύντομα , το είχα τάξει στην κόρη μου προ κρίσης ,:bash: και αν τάζεις σε μοναχοκόρη , είναι νόμος ,:), ελπίζω να προλάβουμε να δουμε όσα περισσότερα μπορέσουμε!!!! Σ'ευχαριστώ.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.147
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μακάρι να μπορούσα , αλλά όσο είναι η Ryanair Θεσ/νίκη έχω πολλές ελπίδες να ξαναπάω σύντομα , το είχα τάξει στην κόρη μου προ κρίσης ,:bash: και αν τάζεις σε μοναχοκόρη , είναι νόμος ,:), ελπίζω να προλάβουμε να δουμε όσα περισσότερα μπορέσουμε!!!! Σ'ευχαριστώ.
Τουλαχιστον η κορη εκανε την καλυτερη επιλογη που υπαρχει στο θεμα πολη...
 

cathroula

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
σαββατοκυριακο στο Λονδινο

καλησπερα σε ολους
ειμαι κανουριο μελος και ευχομαι σε ολους μας πολλα ταξίδια!!
προκειται να ταξιδεψω μεθαυριο για Λονδινο για 3 μερουλες. αν και εζησα εκει 4 χρονια ως φοιτητρια προ 10+ χρόνων και ήμουνα εκει για ταξιδακι πριν 2 χρονια θα ηθελα να ρωτησω απο καποιον που έχει παει πιο προσφατο τι καλο θα μου προτεινε γι αυτο το σαββατοκυριακο
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.595
Μέλη
38.927
Νεότερο μέλος
Vagkouk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom