Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
556
Likes
446
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εκανα πρωτη φορα check in για πτηση εσωτερικου με ryanair και δεν μου ζητηθηκε ο αριθμος ταυτοτητας,μονο η χωρα εθνικοτητας. Εκανα κατι λαθος? Το boarding pass μου το εμφανιζει αρα εγινε το check in. Ενα ακομη παραξενο ειναι οτι δεν γραφει πυλη επιβιβασης στην καρτα επιβιβασης. Θεσσαλονικη -Αθηνα πεταω...
Επισης εχει αλλαξει κατι μετα τις 13/11 σχετικα με την ασφαλεια στις πτησεις και τα πραγματα-υγρα που επιτρεπονται στις χειραποσκευες?
 
Last edited:

World Nomad

Member
Μηνύματα
142
Likes
208
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα Μπόρα
Εκανα πρωτη φορα check in για πτηση εσωτερικου με ryanair και δεν μου ζητηθηκε ο αριθμος ταυτοτητας,μονο η χωρα εθνικοτητας. Εκανα κατι λαθος? Το boarding pass μου το βγαζει κανονικα...
Επισης εχει αλλαξει κατι μετα τις 13/11 σχετικα με την ασφαλεια στις πτησεις και τα πραγματα-υγρα που επιτρεπονται στις χειραποσκευες?
Όχι, δεν έκανες κάτι λάθος, δε ζητάει αριθμό ταυτότητας για πτήσεις εσωτερικού. Ούτε στους κανόνες ασφαλείας έχει αλλάξει κάτι...
 
Last edited:

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
556
Likes
446
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Όχι, δεν έκανες κάτι λάθος, δε ζητάει αριθμό ταυτότητας για πτήσεις εσωτερικού. Ούτε στους κανόνες ασφαλείας έχει αλάξει κάτι...
Ευχαριστω. Για την πυλη επιβιβασης ξερεις γιατι δεν την γραφει?
 

bebes

Member
Μηνύματα
154
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Σεβίλλη, Λισσαβόνα, Πόρτο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοrd Kapp οδικως
τον αριθμο ταυτοτητας θα σου τον ζητησει οταν θα κανεις το check in
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
καλησπερα.εκανα και εγω μολις check in για Ρωμη και δεν μου ζητησε αριθμο ταυτοτητας.μονο επιλογη οτι εχω ταυτοτητα και αριθμο πτησης για το καθε ατομο.επισης μια ερωτηση.δεν μου βγαζει να το εκτυπωσω η να το κατεβασω στο κινητο.απλα μπαινω με τα στοιχεια μου(αριθμο κρατησης και email) και εκει εχει το boarding που γραφει ολοκληρωμενο.θα κανω συνδεση και θα δειξω ετσι το barcode?
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Για ποτε τα εκλεισες??να φανταστω δεν εχεις κανει κρατιση για συγκεκριμενη θεση..?
Για αυριο πρωι εχω κλεισει.τα εκτυπωσα και μου εβγαλε θεσεις απο μονο του.ελπιζω να εκανα σωστα την εκτυπωση.ειναι σε απλο χαρτι και λεει υα ονοματα και εχει και το barcode
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Για αυριο πρωι εχω κλεισει.τα εκτυπωσα και μου εβγαλε θεσεις απο μονο του.ελπιζω να εκανα σωστα την εκτυπωση.ειναι σε απλο χαρτι και λεει υα ονοματα και εχει και το barcode
Οκ ειναι! Καλο ταξιδι..
 

doraki26

Member
Μηνύματα
131
Likes
9
καλησπερα.εκανα και εγω μολις check in για Ρωμη και δεν μου ζητησε αριθμο ταυτοτητας.μονο επιλογη οτι εχω ταυτοτητα και αριθμο πτησης για το καθε ατομο.επισης μια ερωτηση.δεν μου βγαζει να το εκτυπωσω η να το κατεβασω στο κινητο.απλα μπαινω με τα στοιχεια μου(αριθμο κρατησης και email) και εκει εχει το boarding που γραφει ολοκληρωμενο.θα κανω συνδεση και θα δειξω ετσι το barcode?
Για να το έχεις στο κινητό κατέβασε το πρόγραμμα στο κινητό σου αλλιως δεν γίνεται. Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν στο εκτυπώνει σου βγάζει επιλογή αποθήκευση και εκτύπωση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
885.943
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom