Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

athinaex

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Αν μπορεί ας με βοηθήσει κάποιος...έχω κάνει κράτηση για Ρώμη 3 άτομα με rynair ....δικαιουμαστε 1 χειραποσκευή έκαστος βάρους 10 κιλών....γνωρίζετε αν μπορώ να κάνω συμψηφισμό αποσκευών? δλδ να πάρα αντι για 3 των 10 κιλών , 1 των 20?
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.835
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
όχι δεν μπορείς.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Αν μπορεί ας με βοηθήσει κάποιος...έχω κάνει κράτηση για Ρώμη 3 άτομα με rynair ....δικαιουμαστε 1 χειραποσκευή έκαστος βάρους 10 κιλών....γνωρίζετε αν μπορώ να κάνω συμψηφισμό αποσκευών? δλδ να πάρα αντι για 3 των 10 κιλών , 1 των 20?
όχι.
1 χειραποσκευη το άτομο μαζί με μία βοηθητική.
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Στην ταυτοτητα στο τσεκ ιν, αριθμος εγγραφου εναι ο αριθμος-γραμματα μπροστα στην ταυτοτητα; πχ ΑΚ 123456 ? Σιγουρα θα εχεια απαντηθει αλλα δεν μπορω να διαβαζω ολες τις σελιδες . Ευχαριστω
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Στην ταυτοτητα στο τσεκ ιν, αριθμος εγγραφου εναι ο αριθμος-γραμματα μπροστα στην ταυτοτητα; πχ ΑΚ 123456 ? Σιγουρα θα εχεια απαντηθει αλλα δεν μπορω να διαβαζω ολες τις σελιδες . Ευχαριστω
Καλά τα λες, εφόσον ταξιδευεις με ταυτότητα.
 

nap

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπερα..θα ταξιδεψω πρωτη φορα με ryanair απο Ελλαδα για Νορβηγια τον Ιουνιο..εχω μονο την αστυνομικη μου ταυτοτητα ως ταξιδιωτικο εγγραφο..στο online check in ειναι υποχρεωτικο να εισαγεις και αριθμο διαβατηριου;Ευχαριστω.
 

nap

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
οκ σε ευχαριστω..γνωριζω οτι δν χρειαζεται απλως φοβηθηκα μηπως ηθελε sto online check in να συμπληρωσεις κ τα δυο πεδια και passport και id card..να σαι καλα!
 

doraki26

Member
Μηνύματα
131
Likes
9
Eγω παλι εκλεισα εισιτηριο για πτηση εσωτερικου αλλα πουθενα δεν μου ζητησε αρ.ταυτοτητας....;;!!
στου εσωτερικου δεν ζηταει!! δεν το θεωρει υποχρεωτικο μαλλον κ εγω ετσι ταξιδεψα πριν λιγες μερες

να ξερετε ολες οι γυναικες οτι μπορει να λενε οτι δικαιουμαστε μια δευτερη τσαντα 35-20-20 αλλα δεν το τηρει κανεις και δν σου λενε τιποτα!! εγω πηρα μια μεσα στα ορια γιατι ειχα τρελο αγχος κ ολες κραταγανε την διπλη απο εμενα και κανεις δεν τους ειπε τιποτα
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.583
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom