Π.Γ.Δ.Μ. Οδικώς Οχρίδα - Μπίτολα

cosafiv

Member
Μηνύματα
221
Likes
472
Δεν με ικανοποιησαν.
Θα λρεπει να αλλαξω συναλαγμα και που.
θα κανεις συναλλαγμα εκει , στα συνορα η στο κεντρο της πολης, επισης πληρωνεις με καρτες που δεχονται παντου, δεν σε συμφερει να πληρωσεις με ευρω επειδη , οπως παντου, σε κλεβουν στην ισοτιμια
ειναι πολυ ομορφα και φθηνα, να πας και στην Στρουγκα, που ειναι 10χλμ απο Οχριδα
 

dmpatanis

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
θα κανεις συναλλαγμα εκει , στα συνορα η στο κεντρο της πολης, επισης πληρωνεις με καρτες που δεχονται παντου, δεν σε συμφερει να πληρωσεις με ευρω επειδη , οπως παντου, σε κλεβουν στην ισοτιμια
ειναι πολυ ομορφα και φθηνα, να πας και στην Στρουγκα, που ειναι 10χλμ απο Οχριδα
Θελω να εχω δεδομενα στο κινητο για το gps.
Θα πιανει εκει η cosmoote whats up?
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
221
Likes
472
Θελω να εχω δεδομενα στο κινητο για το gps.
Θα πιανει εκει η cosmoote whats up?
εγω εχω κοσμοκαρτα και οταν παω στα βαλκανια που δεν ειναι ΕΟΚ χρησιμοποιω το συστημα που εχει η κοσμοκαρτα στελνω ΤΤΑ100 στο 1330 και με χρεωση 8 ευρ και εχω 100 λεπτα και 100 SMS για μια εβδομαδα, αλλα ειναι μονο για ομιλια, για δεδομενα δεν ξερω...
εχει γραψει ομως την εμπειρια του καποιος φιλος που περασε απο Σκοπια, θα βρω και θα σου στειλω το λινκ...
 

cosafiv

Member
Μηνύματα
221
Likes
472
εγω εχω κοσμοκαρτα και οταν παω στα βαλκανια που δεν ειναι ΕΟΚ χρησιμοποιω το συστημα που εχει η κοσμοκαρτα στελνω ΤΤΑ100 στο 1330 και με χρεωση 8 ευρ και εχω 100 λεπτα και 100 SMS για μια εβδομαδα, αλλα ειναι μονο για ομιλια, για δεδομενα δεν ξερω...
εχει γραψει ομως την εμπειρια του καποιος φιλος που περασε απο Σκοπια, θα βρω και θα σου στειλω το λινκ...
για διαβασε αυτο
Αλβανία - Βοσνία-Ερζεγοβίνη - Κροατία - Μαυροβούνιο - Π.Γ.Δ.Μ. - Σερβία - Εδώ είναι (λίγα) Βαλκάνια, οδικώς και ωδικώς
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.253
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom