Γενικά Οδικώς απο θεσσαλονικη

Μηνύματα
61
Likes
8
Καλησπέρα παιδιά μια βοήθεια θελουμε με την κολλητή μου δυο κορίτσια δηλαδή να κάνουμε ενα οδικό ταξίδι απο την θεσσαλονικη κάποιος να μας προτείνει κάποια διαδρομή κάποιο μέρος να παμε που να μην ειναι ριψοκίνδυνο για μας καθε μερα να μένουμε και σε αλλο μέρος ευχάριστη εκ των προτέρων
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.422
Καλημέρα
Δώσε μας πληροφορίες, Ελλάδα ή εξωτερικό, πόσες μέρες, τα ενδιαφέροντά σας, σε ποια μέρη έχετε ήδη πάει, budget κλπ.
 

Christos1968

Member
Μηνύματα
144
Likes
54
Καλημέρα
Οδική εκδρομή με παιδιά τα Χριστούγενα / Πρωτοχρονια στο εξωτερικό. Ειναι καλή ιδέα ?
 
Μηνύματα
61
Likes
8
Καλημέρα
Δώσε μας πληροφορίες, Ελλάδα ή εξωτερικό, πόσες μέρες, τα ενδιαφέροντά σας, σε ποια μέρη έχετε ήδη πάει, budget κλπ.
Εξωτερικά να βγούμε θελουμε οι μερες δεν μας απασχολούν ουτε αν έχουμε ξανα παει καπου τα ενδιαφέροντα ειναι απλα να γνωρίσουμε καθε χώρα τα φαγητά της όσα αξιοθέατα προλάβουμε να δούμε απλα ΔΕν θελουμε παρισσοτερο απο ενα με δυο βραδιά σε καθε πολυ

Καλημέρα
Οδική εκδρομή με παιδιά τα Χριστούγενα / Πρωτοχρονια στο εξωτερικό. Ειναι καλή ιδέα ?
Ναι γιατι οχι Αναλογα τι ηλικία έχουν τα παιδιά βέβαια αν ειναι πολυ μικρα καλο ειναι να μην τα ταλεπωρισεις πολυ στο δρόμο
 

Christos1968

Member
Μηνύματα
144
Likes
54
Ειναι 7 και 11 ετων . Αλλα που να πάμε? καποιος μου είπε για Βουκουρεστι απο εκεί αυτοκίνητο για road trip Καρπαθια με βαση το Brasov
 
Μηνύματα
61
Likes
8
Ειναι 7 και 11 ετων . Αλλα που να πάμε? καποιος μου είπε για Βουκουρεστι απο εκεί αυτοκίνητο για road trip Καρπαθια με βαση το Brasov
Ωραία ειναι περνας και απο Ρουμανία κομις δράκουλας τα παιδιά θα τρελαθούν
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Καλημέρα
Οδική εκδρομή με παιδιά τα Χριστούγενα / Πρωτοχρονια στο εξωτερικό. Ειναι καλή ιδέα ?
Γεια σας, ανοιξτε νεα συζήτηση εδω δε θα σας απαντήσουν επειδη αφορα άλλη ερώτηση.
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
Πρωτο βραδυ Βελιγραδι και μετα πηγαινετε Λιουμπλιανα...απο κει απλωνεστε οπου γουσταρετε !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom