Γενικά Οδικώς στην Ευρώπη

mastoras007

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Πειτε τίποτα ρε παιδιά!
Απο καμπινκ στο εξωτερικό τι παίζει?
θα τοκάνουμε καλοκαιρι γιατι βολευει να μενουμε σε καμπινκ αν υπαρχουν οργανομένα οπου βρήσκουμε.
Υπάρχει κάποια χώρα που καλό θα ήταν να αποφύγουμε που δέν είναι ασφαλές?
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Πειτε τίποτα ρε παιδιά!
Απο καμπινκ στο εξωτερικό τι παίζει?
θα τοκάνουμε καλοκαιρι γιατι βολευει να μενουμε σε καμπινκ αν υπαρχουν οργανομένα οπου βρήσκουμε.
Υπάρχει κάποια χώρα που καλό θα ήταν να αποφύγουμε που δέν είναι ασφαλές?
Έχετε διαβάσει κάποιες από τις εκατοντάδες ιστορίες παντός είδους με τόνους χρήσιμων πληροφοριών που υπάρχουν εδώ στο forum? Νομίζω μετά δε θα χρειαζόσασταν παρά ελάχιστα tips, όπως έκανα κι εγώ στο πρώτο μου ταξίδι που έψαξα πληροφορίες εδώ ;)
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Στη Βενετία είχα μείνει στο κάμπινγκ Rialto,οικονομικό,βολική τοποθεσία αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο από εγκαταστάσεις.Φοβερά κάμπινγκ με πισίνες και φανταστικές εγκαταστάσεις έχω βρει στον γύρο της Ελβετίας που έκανα το καλοκαίρι,στην Αλσατία ,στις λίμνες της Ιταλίας και στην βόρεια Αυστρία.Γράψε τι σε ενδιαφέρει να σου προτείνω συγκεκριμένα.
 

mastoras007

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
οι πληροφορίες που θέλω είναι περισότερο γενικές οχι συγκεκριμένες.
Υπάρχουν απειρα θέματα ναι.
Τσεκαρα το καμπικνκ που λές βγάζει 17 ευρω τη μέρα πολύ καλά.
Οπος είπα το ταξίδι θα σταματήσει οταν τελειώσουν τα λεφτα οποτε αν μπορούμε θα την βγάλουμε σε όσο περισότερα κάμπινκ γίνεται εχουμε σκηνή στρώμα κτλ.Οργανομένα κατα προτίμηση εκτός αν πάμε σε χώρες που είναι φτινά τα ξενοδοχεία.
 

Charis pap

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα σε ολα τα μελη και χρονια πολλα!!εχει κανει κανεις το οδικως την διαδρομη τεργεστη -νυρεμβεργη;;ποια διαδρομη να ακολουθησω διασχιζοντας την αυστρια;;τον αυτοκινητοδρομο Α9 η Α10;;δηλαδη αυτον που περνα απο kitz buhel η την αλλη διαδρομη που μου βγαζει το google κοντα στα συνορα με σλοβενια;;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.755
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom