Ουγγαρία Οικονομικο ξενοδοχειο στη Βουδαπεστη

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Σχετικά καλή είναι δεν είναι καρακέντρο αλλά αρκετά βολική...Πάντως αφού κοιτάς στο booking αν θες κάτι κεντρικό κοίτα στην περιοχή που είναι αυτό Booking.com: ξενοδοχείο InnerCity Apartments, Βουδαπέστη, Ουγγαρία - 261 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα! εγώ είχα μείνει με 35 ευρώ τη βραδιά, ήταν καινούργια και πεντακάθαρα διαμερίσματα σε πολύ καλή περιοχή όλα ήταν πολύ κοντά ειδικά τα μπαράκια...:D.
Βέβαια δεν ξέρω αν σε καλύπτει λόγω του οτι δεν έχει τις παροχές ξενοδοχείου π.χ πρωινό, ρεσεψιόν κτλ αλλά την περιοχή στην συνιστώ ανεπιφύλακτα...
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
δεν εχει διαθεσιμοτητα:roll:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Apartment Budapest: InnerCity Apartments Budapest Hungary - Budapest Apartment
Αυτό είναι το site τους αν θες στείλε τους ένα e-mail ποτέ δεν ξέρεις ...τα είχα κλείσει απευθείας από εκεί ενώ το booking έδειχνε διαθεσιμότητα μόνο για μεγαλύτερα διαμερίσματα. Και μου έκαναν και καλύτερη τιμή από το booking και με 20 ευρώ έρχονται και σε παίρνουν και από το αεροδρόμιο αν θυμάμαι καλά.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Για μένα έχει διαθεσιμότητα :D Ευχαριστώ θα το έχω υπ'όψιν κι αυτό...
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τελικά Nedelja ακύρωσα αυτό που είχα κρατήσει και έκλεισα αυτό που πρότεινες. Μικρές διαφορές πρέπει να έχει ως προς την τοποθεσία, αλλά αφού έχεις πάει και το προτείνεις..μου αρκεί :)
 

jpsih

Member
Μηνύματα
243
Likes
110
Επόμενο Ταξίδι
???
Τελικά Nedelja ακύρωσα αυτό που είχα κρατήσει και έκλεισα αυτό που πρότεινες. Μικρές διαφορές πρέπει να έχει ως προς την τοποθεσία, αλλά αφού έχεις πάει και το προτείνεις..μου αρκεί :)
μικρη διαφορα στην τοποθεσια..
ετοιμασου για κρυο.. θα το ξεπερασεις μαλλον με γκουλας..

(να παρεις οπωσδηποτε μαγιο μαζι σου!!!)
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
μικρη διαφορα στην τοποθεσια..
ετοιμασου για κρυο.. θα το ξεπερασεις μαλλον με γκουλας..

(να παρεις οπωσδηποτε μαγιο μαζι σου!!!)
Ναιιιιι το μαγιό μη σου πω έχει ήδη μπει στη βαλίτσα :clap:
Όσο για το κρύο...Το πολύ πολύ έξτρα άλλοθι για φαί (να μαζέψουμε λίπος ντε, να μας κρατάει ζεστές..)
 

jpsih

Member
Μηνύματα
243
Likes
110
Επόμενο Ταξίδι
???
Ναιιιιι το μαγιό μη σου πω έχει ήδη μπει στη βαλίτσα :clap:
Όσο για το κρύο...Το πολύ πολύ έξτρα άλλοθι για φαί (να μαζέψουμε λίπος ντε, να μας κρατάει ζεστές..)
γαμωτο.. με πιανει λιγουρα σκεφτομενος την ουγγρικη κουζινα..
καλα να περασεις!!

(βγαλε και καμια φωτο απο λουτρα να αχνιζουν στο κ***κρυο να την ανεβασεις εδω..) απωθημενο μιας και ειχα παει καλοκαιρι..
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.013
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom