Γενικά Οικονομικός Καλοκαιρινός Προορισμός (Θάλασσα)

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για Παλέρμο που κοίταξα βγαίνει από 290 και πάνω οπότε ξεφεύγεις πάλι. Καλή λύση θα ήταν με πλοίο από Πάτρα για Μπάρι ή Μπρίντεζι. Έχει κάποια τουριστικά θέρετρα κοντά τους αλλά δεν ξέρω τι παίζει από παραλίες και τιμές. Ίσως κάποιος γνώστης της περιοχής να σε βοηθούσε περισσότερο.
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Για κοιταξε τις παραλιες του Ριμινι,η πολη εχει νυχτερινη ζωη και υπαρχουν ενδιαφερουσες πολεις κοντα.Το Μιλανο ειναι 2,5 ωρες μακρια,ισως τα αεροπορικα για εκει τα βρεις σχετικα φθηνα.Οι τιμες δυστυχως εχουν παρει την ανηφορα...
 

dimitra_tg

Member
Μηνύματα
128
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Mιλάνο απο Άραξο μιας κ εισαι κοντα.Έχουν ανέβει οι τιμες αλλά κ πάλι συμφέρει από κάτι άλλο...Κ από κει με τρένο προς διάφορες κατευθυνσεις.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
δες την pegasus που παει Σμυρνη ..εχει φτηνα εισιτηρια μεσα στο καλοκαιρι...
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.429
Likes
4.414
Αθήνα-Σμύρνη μετ΄επιστροφής με Pegasus με μια πρόχειρη αναζήτηση 26-31 Ιουλίου βγαίνει περίπου 120€/άτομο
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Επαναφερω το τοπικ μιας και η Κροατια βγηκε εκτος λογω μη διαθεσιμοτητας αεροπορικων οποτε ερωτω..ιουλη μηνα που μπορουμε να παμε για 4ημερο παραθαλασσια εκτος Ελλαδος?δεν εχω ιδεα καν προς τα που να αρχισω να κοιταω,οποτε ριξτε ιδεες αφοβα!
 

pipis78

Member
Μηνύματα
67
Likes
475
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Για κοίτα για Σαρδηνία. Έχει και απευθείας πτήσεις για Κάλιαρι με Volotea
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Επαναφερω το τοπικ μιας και η Κροατια βγηκε εκτος λογω μη διαθεσιμοτητας αεροπορικων οποτε ερωτω..ιουλη μηνα που μπορουμε να παμε για 4ημερο παραθαλασσια εκτος Ελλαδος?δεν εχω ιδεα καν προς τα που να αρχισω να κοιταω,οποτε ριξτε ιδεες αφοβα!
Προς Μπάρι μεριά είδα από τις πιο ικανοποιητικές θάλασσες για μπάνιο στην Ιταλία (Σαρδηνία δεν έχω πάει). Βέβαια Ιούλη μήνα θα έχει αρχίσει ο μεγάλος πανικός. Πρόκειται για άκρως ενδιαφέρουσα περιοχή και σίγουρα 4 μέρες είναι πολύ λίγες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.183
Μηνύματα
883.262
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom