Οι Μεγάλοι Τέσσερις της metal στην Αθήνα

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
μαρεσει που συζητατε για τη Μαλακασα και δεν συζητατε για την ακυρωση της συναυλιας.....που ειναι πολυ πιθανο να συμβει όπως συνεβη πχ περυσι επειδη εβρεχε????και δεν ειχαν σκεπασει μηχανηματα???? ...ειχε κατι βαρβατο και γκρινιαζαν στη δουλεια...ο χακερ με εναν αλλο συναδελφο υποψηφιο χακερ
εγω manu chao παντως θα ξαναπηγενα....
και επειδη καθε χρονο με τις συναυλιες γινεται της ακυρωσης κρατιστε μια πισινη ....πχ κανονιστε και τιποτα αλλο εκεινη τη μερα ...μην βρεθειτε με το εισητηριο στο χερι
τα λεω χωρις να θελω να γκαντεμιασω.....αλλωστε με περιμενουν οι U2 το Σεπτεμβριο (και δεν θυμαμαι και που γινεται )
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
μαρεσει που συζητατε για τη Μαλακασα και δεν συζητατε για την ακυρωση της συναυλιας.....που ειναι πολυ πιθανο να συμβει όπως συνεβη πχ περυσι επειδη εβρεχε????και δεν ειχαν σκεπασει μηχανηματα???? ...ειχε κατι βαρβατο και γκρινιαζαν στη δουλεια...ο χακερ με εναν αλλο συναδελφο υποψηφιο χακερ
εγω manu chao παντως θα ξαναπηγενα....
και επειδη καθε χρονο με τις συναυλιες γινεται της ακυρωσης κρατιστε μια πισινη ....πχ κανονιστε και τιποτα αλλο εκεινη τη μερα ...μην βρεθειτε με το εισητηριο στο χερι
τα λεω χωρις να θελω να γκαντεμιασω.....αλλωστε με περιμενουν οι U2 το Σεπτεμβριο (και δεν θυμαμαι και που γινεται )

Οι περισσότεροι ανοιχτοί συναυλιακοί χώροι για καλοκαιρινά events δεν έχουν πρόβλεψη για προστασία των μηχανημάτων σε περίπτωση βροχής.

Αυτή είναι η απόλυτη γκαντεμιά, κατακαλόκαιρο στην Ελλάδα να σου τύχει η βροχή τη μέρα της συναυλίας.
Πιο πιθανό πάντως είναι να ακυρώσει ο όποιος καλλιτέχνης για άλλους λόγους, παρά να σου τύχει η βροχή.

Το χειρότερο όμως, είναι να πληρώνεις (ουκ ολίγα) για να παρακολουθήσεις συναυλία σε εντελώς ακατάλληλο και με κάκιστες συνθήκες για τους θεατές χώρο, όπως το terra vibe. Σκέτη κοροϊδία.
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
θα ειμαστε κ εμεις εκει...:clap::clap:

να αρχισω να ψαχνω κανενα φτηνο αεροπορικο απο θεσσαλονικη μην μας φανε παλι οι δρομοι...
 

Kate7

Member
Μηνύματα
122
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Europe roadtrip by moto
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Θα είμαστε εκει... με τις οποιες κακουχίες!!!!!!!!
Να θυμηθούμε τα νειάτα μας!!!! χα χ χα χα
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Για πειτε παιδια... πηγατε? πως σας φανηκε?
Εγω αναρρωνω :D

Γνωμη μου πως το ολο πακετο ηταν πολυ καλο και οι metallica οργωσαν για ακομα μια φορα! Δυσκολο να ξαναδει τετοια λαοθαλασσα το terra vibe (καμια 30.000+ απ'οτι λεγεται!)
Aλλα κ τα ματια κ τα αυτια μας δυσκολο να απολαυσουν ξανα τετοιο line-up...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.800
Likes
18.669
Για πειτε παιδια... πηγατε? πως σας φανηκε?
Εγω αναρρωνω :D

Γνωμη μου πως το ολο πακετο ηταν πολυ καλο και οι metallica οργωσαν για ακομα μια φορα! Δυσκολο να ξαναδει τετοια λαοθαλασσα το terra vibe (καμια 30.000+ απ'οτι λεγεται!)
Aλλα κ τα ματια κ τα αυτια μας δυσκολο να απολαυσουν ξανα τετοιο line-up...
Τι να πει κανείς για τη χθεσινή μαγική βραδυά...όλοι ήταν πολύ καλοί, αλλά οι Μετάλλικα πραγματικά είναι το κάτι άλλο....3η φορά που τους βλέπω, 3η φορά που προσκύνησα.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Σαν βαρύ "μεταλλο" δηλώνω για αλλη μια φορά οτι αυτα χάνω απο την πρωτεύουσα..
όμως και τα χανιά τελευταία δεν μένουν έτσι..όλο και κάτι χτυπάει προς τα δώ!!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Βαλτε ρε παιδια καμμια φωτογραφια και για μας που δεν πηγαμε να προσκυνησουμε απο αποσταση.:mad:
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
06/08 παίζουν οι orange goblin στα χανιά!
Αυτά είναι!
Αν είμαι εδώ (δεν το ελπίζω και τόσο :p) δεν χάνεται.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.225
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom