Τουρκία Οι γάτες της Πόλης

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Ωραίος τύπος. Έπρεπε νομίζω να ανέβει στον πρόσφατο διαγωνισμό με τίτλο: ΚΟΡΕΣΜΟΣ!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Χάρη στο διαγωνισμο ανακαλυψα μια ακομα υπέροχη ιστορία !
Αλλη ματιά και ωραίο γραψιμο για την Πόλη.
Μπράβο σου .
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Θυμήθηκα τη πολύ ωραία ιστορία σου φίλε @interted βλέποντας αυτό το βίντεο:


Δε ξέρω αν έκανα καλά που το πόσταρα εδώ, νομίζω όμως ότι ταιριάζει θαυμάσια!
Βλέποντας το βιντεάκι σου φίλε @psilos3 θυμήθηκα πάλι πόσο προσφέρουν οι γάτες στην ατμόσφαιρα της Πόλης. Σ' ευχαριστώ για την ωραία συνεισφορά.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
τι ομορφη ιστορια,συμφωνω κι εγω μαζι σας,οταν πηγα στην πολη για πρωτη μου φορα,ειχα ενθουσιαστει με τον τροπο που συμπεριφερονται στα αδεσποτα ζωακια,γατες παντου,δεν ειναι τυχαιο που ολες με καταγωγη απο σμυρνη οπως η αφεντια μου,λατρευουμε τις γατες,η προγιαγια μου εδωσε ευχη και καταρα να προστατευουμε τις γατουλες,δυστυχως δεν καταφερε στην καταστροφη της σμυρνης να παρει την γατα της μαζι στο καραβακι...κλαμα η γιαγια οταν το θυμοντανε.....εχω 8 γατουλες στο νησι και αλλες 10 περιπου απ εξω στην αυλη,και στην σαμο εχει πολλες γατουλες ειναι και κοντα με την σμυρνη λογικο...αγαπαμε τις γατες η κορη μου εχει παρει μαζι της στις σπουδες 3 γατες και σε οσα μερη εχω παει να δω φιλους,εχουν γατες σπιτι τους απ την πατμο που μενω,απο ισπανια,γαλλια,τουρκια κλπ.οπου εχει ζωακια εκει να πηγαινεις ελεγε η γιαγια,κι οπου ακους και τραγουδια να μενεις να μη φευγεις θα ναι καλοι ανθρωποι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.795
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom