Ουγγαρία "Οι τρεις αδερφές" Κεφ. Γ': Βουδαπέστη

Μηνύματα
8
Likes
5
Πολυ ομορφη η αναρτηση σου. Με εκανες κ θυμηθηκα τοσα πολλα απο το ταξιδι μας εκει !!!
Πολύ καλό ακούγεται! Την επόμενη φορά λοιπόν. Ευχαριστώ!

Άλλωστε έχω κι άλλη εκκρεμότητα. Να δω το Lotz Terem - Book Café όταν θα είναι πια ξανά ανοιχτό.
Σου ευχομαι οταν ξαναπας να εχει ανοιξει! Το προλαβαμε ανοιχτο τον Δεκεμβριο του 2016. Υπεροχος χωρος, τα γλυκα τους too die for και οικονομικοτατο !!
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.766
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
@giorgtsi και @marina-katerina Ευχαριστώ πολύ για τα θετικά σχόλια!

Είμαι σίγουρος ότι το Book Café θα ηταν υπέροχο. Το φετινό Φεβρουάριο στην είσοδο του κτιρίου έγραφε ότι το καφέ πρόκειται να ξαναανοίξει. Πάντως είναι πολύ στενάχωρο το γεγονός ότι και ολόκληρο το κτίριο παραμένει σε αχρησία, αφού είναι ίσως το πιο ιστορικό πολυκατάστημα της πόλης.
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.766
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η ιστορία έχει ολοκληρωθεί. Όποιος μπορεί ας την μεταφέρει στις ολοκληρωμένες.
 
Μηνύματα
157
Likes
102
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
. Γι' αυτό αποφάσισα να παραθέσω τις αγαπημένες μου φωτογραφίες εδώ, σε ένα ξεχωριστό κεφάλαιο.

Υπέροχες φωτογραφίες!!!Θα ταξιδέψουμε τέλος Αυγούστου στη Βουδαπέστη για 1η φορά και οι φωτογραφίες σου με κάνουν να ενθουσιάζομαι ακόμα πιο πολύ!!!( Βιέννη ,Πράγα έχω πάει σε ανεξάρτητα ταξίδια και μου άρεσε πολύ το εισαγωγικό σου κείμενο!!)
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.766
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ευχαριστώ πολύ! Η αλήθεια είναι ότι κάποιες φωτογραφίες κατά την επεξεργασία τους τις έκανα τόσο σκοτεινές, που σκέφτομαι μήπως τις ξαναανεβάσω όπως ήταν αρχικά.

Και οι τρεις πόλεις είναι πανέμορφες και ξεχωριστές! Καλό ταξίδι να έχετε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.655
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom