Ορεινή Ναυπακτία-πληροφορίες

tetix

Member
Μηνύματα
46
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινουπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
Καλημέρα συνφορουμίτες!
μόλις σήμερα πήρε το μάτι μου μια προσφορά από ένα deal site που έχει ένα πανέμορφο ξενοδοχείο στην ορεινή Ναυπακτία! τι λέτε? προτείνεται η περιοχή ή θα κόψω καμιά φλέβα!!!
Η αλήθεια είναι ότι με ταξίδι Κων/πολης εν όψει έπρεπε να κάθομαι σπίτι μου αλλά μου άρεσε τόσο εκείνη η εσωτερική πισίνα που βλέπει το δάσος που έχω αρχίσει και ψήνομαι!!!:rolleyes:

http://www.deals4all.gr/team.php?id=72
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Aυτό που θα σε κερδίσει στην Ορεινή Ναυπακτία είναι η υπέροχη φύση, οι ονειρεμένες πεζοπορικές και οδικές εξερευνήσεις και το νόστιμο φαγητό στις λιγοστές ταβέρνες της περιοχής! Αν αναζητάς κάτι τέτοιο η Άνω Χώρα είναι ιδανική για ένα διήμερο. Περισσότερες λεπτομέρειες μπορείς να διαβάσεις στην ιστορία μου. http://www.travelstories.gr/%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DD%F2-%E9%F3%F4%EF%F1%DF%E5%F2-%E5%EB%EB%DC%E4%E1/23520-eat-pray-love-%F3%F4%E7%ED-%EF%F1%E5%E9%ED%DE-%ED%E1%F5%F0%E1%EA%F4%DF%E1.html
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Ποιο είνα το χοτέλι ??

Η ορεινή Ναυπακτία είναι όμορφη:clap:
Για τις ΩΡΑΙΕΣ διαδρομές, ενδείκνυται 4Χ4 & αρκετή οδήγηση.:lol:

Απ΄την άλλη, αν είσαι των Καλαβρύτων ή του Παρνασσού, ίσως να κόψεις φλέβες!:haha:
 

tetix

Member
Μηνύματα
46
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινουπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
είχα ξεχάσει να βάλω το link! Δάσος λέγεται το χοτέλι
τζιπ δεν έχω αλλά το yarisακι μου μας έβγαλε ασπροπρόσωπους και στις ειδικές διαδρομές της λίμνης πλαστήρα, οπότε δεν νομίζω να μας απογοητεύσει!!!
paty συγχαρητήρια και πάλι για την ιστορία σου!!! γαλήνεψα και μόνο που τη διάβασα!!!
το μόνο μου θέμα είναι ότι τα κοντινά χωριά που αναφέρονται στο deal δεν είναι ίδια με εκείνα της ιστορίας σου! λες να είναι κάπου πολύ μακριά ή να είναι δύσκολη η προσέγγιση εκεί?
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
tetix σε ευχαριστώ πολύ! Ποια χωριά αναφέρει για να δω αν μου θυμίζουν κάτι;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.493
Likes
8.004
Το θέμα με αυτές τις προσφορές είναι ότι ΣΥΝΗΘΩΣ σε υποχρεώνουν να πας καθημερινές λόγω πληρότητας (αληθινής ή ντεμέκ, ποιός ξέρει) το σ/κ...
 

tetix

Member
Μηνύματα
46
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινουπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
paty μου να εισαι καλά και να συνεχίσεις να μας γράφεις τις όμορφες ιστορίες σου!
τα χωριό που βρίσκεται το ξενοδοχείο είναι το Παλαιοξάρι και σαν κοντινά αναφέρει το Τείχιο και την Ποτιδάνεια. τα γνωρίζεις?
vario μου πήρα τηλ στο ξενοδοχείο πριν κλείσω, και μου είπαν ότι υπάρχουν αρκετά σκ που έχουν ελέυθυρα δωμάτια!!!! δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα με αυτό...
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Tα εντόπισα τα χωριουδάκια στο google earth! Βρίσκονται στην ορεινή φωκίδα στα σύνορα με αιτωλοακαρνανία, νοτιοανατολικά της Άνω Χώρας. Δεν τα επισκέφτηκα και δεν ξέρω αν και με τι δρόμο συνδέονται με την ορεινή ναυπακτία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.619
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom