Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Anny ακριβώς που το θυμάσαι ρε θηρίο...Τον Νοέμβρη μπήκα, με άλλα δεδομένα από τα σημερινά βεβαίως..

Θα το επιχειρήσω κι ό,τι βγει. Έτσι κι αλλιώς αν δεν γίνει τώρα, θα "αναγκαστεί" να το κάνει όταν πιάσουν τα κρύα. Δεν θα βγαίνει μανίτσα μου, στο τέλος τα κοινόχρηστα θα φτάσουν το ενοίκιο με το πετρέλαιο έτσι όπως θα πάει.
Εδώ δίνω τώρα 20 ευρώ για τον κήπο :)shock: ο Θεός να τον κάνει) της πολυκατοικίας. Αν είναι βάζω γάντι κι αρχίζω εγώ το κλάδεμα.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Anny ακριβώς που το θυμάσαι ρε θηρίο...Τον Νοέμβρη μπήκα, με άλλα δεδομένα από τα σημερινά βεβαίως..
Το μεσαίο μου όνομα είναι καμήλα ή ελέφαντας.

Θυμάμαι που ήσουν σε διαδικασία μετακόμισης και δεν μπορούσες να βάλεις τις φωτογραφίες στην ιστορία σου για τη Μαδρίτη ;), η οποία παρεμπιπτόντως να σου θυμίσω είναι ακόμα "σε εξέλιξη" .
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Σήμερα λέω να ζητήσω μείωση ενοικίου...Καμιά πρόταση για σίγουρα θετικά αποτελέσματα; :D

Για σωστές απαντήσεις δωσε μερικά στοιχεία
περιοχή που μενεις ?
τμ σπιτιού ?
ενοίκιο που δίνεις τωρα ?

πόσο θέλεις να δίνεις ??

ΥΓ. σπίτια πουλάμε και νοικιάζουμε ......κάτι χρήσιμο θα μαθεις :haha::haha:

Τελευταίος ενοικιαστής
απο Αφγανιστάν !!!! πού εισαι vario να σου πω νέα απο Καμπούλ !!!!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Το μεσαίο μου όνομα είναι καμήλα ή ελέφαντας.

Θυμάμαι που ήσουν σε διαδικασία μετακόμισης και δεν μπορούσες να βάλεις τις φωτογραφίες στην ιστορία σου για τη Μαδρίτη ;), η οποία παρεμπιπτόντως να σου θυμίσω είναι ακόμα "σε εξέλιξη" .
Μη ξύνεις πληγές και έρθει η astral με το μαστίγιο. Δεν το χω ξεχάσει, απλά το αμελώ...επιμμελώς. Τώρα που μου το κότσαρες φάτσα φόρα, δεν το γλιτώνω. Θα μπουν...:D
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Χρήστο ένα 50άρακι δεν θα με χαλούσε διόλου...Απέναντι από το ΟΑΚΑ μένω, Αλσούπολη αν γνωρίζεις. 63 τ.μ. 380 δίνω...
Δώσε info στο λαό.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μη ξύνεις πληγές και έρθει η astral με το μαστίγιο. Δεν το χω ξεχάσει, απλά το αμελώ...επιμμελώς. Τώρα που μου το κότσαρες φάτσα φόρα, δεν το γλιτώνω. Θα μπουν...:D
Τί σόι mod είσαι τότε? Σβήστο πριν το πάρουν χαμπάρι. Θα είναι το μικρό μας μυστικό. :haha:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Τί σόι mod είσαι τότε? Σβήστο πριν το πάρουν χαμπάρι. Θα είναι το μικρό μας μυστικό. :haha:
Ναι γιατί αλλιώς δεν υπάρχουν άλλοι σαν εσένα που το θυμούνται ακόμη. :D
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Χρήστο ένα 50άρακι δεν θα με χαλούσε διόλου...Απέναντι από το ΟΑΚΑ μένω, Αλσούπολη αν γνωρίζεις. 63 τ.μ. 380 δίνω...
Δώσε info στο λαό.

Το μοισθωτήριο πότε λήγει ? τι διάρκειας είναι ??
το διαμέρισμα είναι σε όροφο ??? περίπου ηλικίας ???

ΥΓ.Μενεις στην παλιά μου γειτονιά
Τωρα μας χωρίζει το ΟΑΚΑ ;)
 

PopiTzil

Member
Μηνύματα
89
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
...........
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία,Κούβα..
Πάντως δεν έχεις να χάσεις κάτι...το πολύ πολύ δεν θα σου το κατεβάσει! Εγώ κατάφερα να μου το μειώσει 100 ευρώ (επαγγελματική στέγη):clap:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom