Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
μιλάς για το όλο θεμά με τους κρυφούς χρήστες; έχω βρει ένα συστηματάκι για να τους εντοπίζω αλλά δεν το μοιράζομαι (μπουαχαχα!)
Όχι, όχι, εννοώ τους φανερους χρήστες, εγώ δεν τους βλέπω! ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? νόμιζα ότι η νέα αρχική σελίδα δεν παρέχει αυτή την υπηρεσία...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Όχι, όχι, εννοώ τους φανερους χρήστες, εγώ δεν τους βλέπω! ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ? νόμιζα ότι η νέα αρχική σελίδα δεν παρέχει αυτή την υπηρεσία...
Πήγαινε στη σελίδα μελών, ή πάτα πάνω στο "Forum" και μετά "Στατιστικά"
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
לקפצשנבבףתגםינלתבצ חרפי צדתרמחבם סץמהזך
Μετά από τόσα χρόνια επιτέλους δικαιωνομαι για τα στατιστικά
Δικαιώνεσαι? Του είπαμε ότι αυτό που θέλει γίνεται από κει. Όχι ότι είναι για να το κάνει και homepage...
 

LastMan78

Member
Μηνύματα
17
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική με μηχανή..
Μα γιατί όλοι ανοίγουν νέα θέματα χωρίς να κάνουν ούτε μια αναζήτηση και ρωτάνε συνεχώς τα ίδια και τα ίδια. Το λέω αυτό με αφορμή για κάποια θέματα που άνοιξαν τελευταία και έχουν σχέση με πληροφορίες για την Βενετία. Και εγώ θα πάω Βενετία και θέλω πληροφορίες για τα όσα αξίζουν να δώ αλλά δε κάθησα να ανοίξω νέα θέματα γιατί το φόρουμ έχει πάρα πολλές πληροφορίες όχι μόνο για τη Βενετία αλλά και για πολλές άλλες πόλεις.

Δε θέλω να προσβάλω κανέναν αλλά δε βλάπτει να καθήσουμε να ψάξουμε λίγο χωρίς να τα θέλουμε όλα στο πιάτο και στο κάτω κάτω εμάς τους ίδιους θα ωφελίσει αυτό. Αυτά!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
8.003
Σε πολλους αρεσει το αγγουρι... αλλοι το τρωνε και δροσιζονται, αλλοι το τρωνε και ζοριζονται!

Eίσαι άσχετος!!! :bleh: Και προς πληροφόρησή σου: το μαρτίνι αγγούρι είναι ακρως δροσιστικό.... τώρα δεν ξέρω αν εσύ ζορίζεσαι!!! :bleh::D
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Εγω μιλω για το κανονικο τ' αγγουρι. Τωρα αν μετα απο αλλες χρησεις το κανουν και μαρτινι, δεν ξερω...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.533
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom