Ο Internet Explorer 8 «κερνάει» αεροπορικά εισιτήρια

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Internet Explorer; Και αξίζει για δυο εισιτήρια τέτοιο χουνέρι;;;; ;)
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Αγαπημένο μου και πιστό chrom-ataki μη μου θυμώσεις που θα σε απαρνηθώ (προσωρινά ε? για δυο παλιοεισιτήρια....:bleh::bleh::bleh:
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
A K Y R O N :mad:
Προυποθέτει εγκατάσταση προγράμματος τα οποίο θα αποστελει πληροφορίες για το pc σου, και ένας Θεός ξέρει τι άλλο, στην Μαικροσοφτ. :mad:
Δεν πανε να πινιγούνε.
Με τον παρά μου και πάω όπου θέλω με την κυρά μου.:haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.042
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
A K Y R O N :mad:
Προυποθέτει εγκατάσταση προγράμματος τα οποίο θα αποστελει πληροφορίες για το pc σου, και ένας Θεός ξέρει τι άλλο, στην Μαικροσοφτ. :mad:
Δεν πανε να πινιγούνε.
Με τον παρά μου και πάω όπου θέλω με την κυρά μου.:haha:
Ολίγη σοβαρότητα, παρακαλώ. Αφήστε τα φαντάσματα και τις θεωρίες συνομωσίας τύπου Λιακόπουλου, και δείτε την πραγματικότητα.
Όχι εγκατάσταση οποιουδήποτε προγράμματος, του internet explorer 8, πράγμα αν μη τι άλλο εξ αρχής ξεκάθαρο ακόμα και από το όνομα του διαγωνισμού. Και το "αποστέλει πληροφορίες για το PC σου", το κάνει στον ίδιο βαθμό που το κάνουν όλοι οι browsers (οτιδήποτε επιπλέον είναι επιλέξιμο κατά την εγκατάσταση).
Με την ίδια λογική μη βάζετε και updates... Λες και τα windows που ήδη έχετε ξέρετε τι κάνουν και οι νέες εκδόσεις είναι μόνο που σας πειράζουν.

Καλώς η κακώς, ο Internet Explorer είναι ένας από τους πιο δημοφιλείς browsers παγκοσμίως, και, μαζί με το firefox, είναι πλέον σήμερα εκείνος που σέβεται περισσότερο την ιδιωτικότητα του χρήστη.

Για την ιστορία, εγώ έχω 5 browsers εγκατεστημένους σε κάθε windows υπολογιστή που χρησιμοποιώ, αλλά βασικός μου είναι ο firefox, κυρίως επειδή είναι ο ίδιος σε όλα τα λειτουργικά.
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Ολίγη σοβαρότητα, παρακαλώ. Αφήστε τα φαντάσματα και τις θεωρίες συνομωσίας τύπου Λιακόπουλου, και δείτε την πραγματικότητα.
Όχι εγκατάσταση οποιουδήποτε προγράμματος, του internet explorer 8, πράγμα αν μη τι άλλο εξ αρχής ξεκάθαρο ακόμα και από το όνομα του διαγωνισμού. Και το "αποστέλει πληροφορίες για το PC σου", το κάνει στον ίδιο βαθμό που το κάνουν όλοι οι browsers (οτιδήποτε επιπλέον είναι επιλέξιμο κατά την εγκατάσταση).
Με την ίδια λογική μη βάζετε και updates... Λες και τα windows που ήδη έχετε ξέρετε τι κάνουν και οι νέες εκδόσεις είναι μόνο που σας πειράζουν.

Καλώς η κακώς, ο Internet Explorer είναι ένας από τους πιο δημοφιλείς browsers παγκοσμίως, και, μαζί με το firefox, είναι πλέον σήμερα εκείνος που σέβεται περισσότερο την ιδιωτικότητα του χρήστη.

Για την ιστορία, εγώ έχω 5 browsers εγκατεστημένους σε κάθε windows υπολογιστή που χρησιμοποιώ, αλλά βασικός μου είναι ο firefox, κυρίως επειδή είναι ο ίδιος σε όλα τα λειτουργικά.
Διαπίστωσες ότι δεν είμαι σοβαρός επειδή έγραψα αυτό που εγραψα το οποίο είναι και αλήθεια ?
Φίλε μου μην κουράζεσαι να κάνεις τον συνήγορο της μαικροσόφτ. Σίγουρα δεν σε έχει ανάγκη...
Πάντα με αγάπη από εμένα:)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.042
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Διαπίστωσες ότι δεν είμαι σοβαρός επειδή έγραψα αυτό που εγραψα το οποίο είναι και αλήθεια ?
Φίλε μου μην κουράζεσαι να κάνεις τον συνήγορο της μαικροσόφτ. Σίγουρα δεν σε έχει ανάγκη...
Πάντα με αγάπη από εμένα:)
Δε διαπίστωσα τίποτα για σένα και την προσωπική σου σοβαρότητα.. Διαπίστωσα κάτι γι αυτό που έγραψες και τη δική του σοβαρότητα.

Και δεν κάνω το συνήγορο κανενός. Απλά, τόσα χρόνια στο κουρμπέτι, έχω άποψη.
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Δε διαπίστωσα τίποτα για σένα και την προσωπική σου σοβαρότητα.. Διαπίστωσα κάτι γι αυτό που έγραψες και τη δική του σοβαρότητα.

Και δεν κάνω το συνήγορο κανενός. Απλά, τόσα χρόνια στο κουρμπέτι, έχω άποψη.
Δεκτον.
..............
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
μετα την πονεμενη εμπειρια μου με τα (s)vista δεν θελω να ακουσω κουβεντα για ie8, μικρομαλακή (microsoft ελληνιστι) και αλλες μακακιες. Ειμαι πανευχαριστημενος με τον safari και τον νεο μου mac, αντε σε περιπτωση ασυμβατοτητας και με firefox.
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
όσον αφορά το διαγώνισμο...είχα όλη την καλή θέληση η καημένη αλλά μου έβγαλε την πίστη μέχρι να τον ολοκληρώσω...τόσο αργός πια???
χρησιμοποιώ mozilla και έτσι δεν ξέρω αν είναι πάντα έτσι ή τώρα που μπήκα εγώ πήγαινε σαν χελώνα...
τεσπα......και για το ταξίδι μόνο αξίζει να τον επισκέπτομαι 1 φορά τη βδομάδα ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.058
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom