Κούβα Ο maltakias στην Κούβα

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τα καταφέρνετε και μόνοι σας, δεν είναι και ο πιο δύσκολς προορισμός στον κόσμο, ούτε ο πιο εύκολος. Αλλά λόγω εποχής (πανάκριβα τα εισιτήρια τον Αύγουστο συνήθως) και ίσως απαιτήσεων (αν θέλετε ξενοδοχειάρες κι έχετε δει έτσι το όνειρο του γαμήλιου) το οργανωμένο να σας βγει σημαντικά οικονομικότερο.
 

Kostas78

Member
Μηνύματα
44
Likes
81
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Με αφορμή την ιστορία του μήνα, απόλαυσα την διήγηση σου. Απλά εξαιρετική σε ευχαριστούμε.
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Φανταστικη ιστορια!θα παω τον Ιουλιο[αν και δεν ειναι τοσο καλη εποχη]αν πανε ολα καλα ειχα καποιους ενδοιασμους αλλα διαβαζοντας την ιστορια σου εχω παρει την αποφαση μου!!!Σε ευχαριστω...Α!!Σιγουρα ωραια ειναι να πηγαινει κανεις μονος του αλλα θα ειχες μαθει τοσες πληροφοριες???Επισης θα εχω στη διαθεση μου 16 μερες πιστευεις οτι ειναι πολλες?
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
16 ημέρες είναι μια χαρά. Και εγώ το μετάνιωσα που πήγα μόλις 10. Αν και 16 να πήγαινα πάλι λίγες θα μου φαίνονταν.
Γενικά όσες μέρες και να πας λίγες θα σου φανούν....
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Λεω να μεινω 7 μερες στην Αβανα και σε μια απο αυτες να παω μονοημερη στο βινιαλες μετα στο Τρινιδαδ για 2 διανυκτερευσεις και μετα απο εκει σαντα κλαρα για να καταληξουμε βαραδερο για 3 μερες και μετα οτι μενει επιστροφη στην Αβανα!!Πως σας φαινεται??
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Μείνε μακριά από το Βαραδέρο.
Μα καλά,τι διάβασες;
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Συμφωνώ με maltakias. Το Βαραδέρο δεν λέει και τίποτα. Και για 3 μέρες?? Άντε βαριά βαριά μια μέρα για να πας να δεις τα δελφίνια και το Κάγιο Μπλάνκο. Μέχρι εκεί.
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Μείνε μακριά από το Βαραδέρο.
Μα καλά,τι διάβασες;
Ναι θελω να παω για να κανω τη εκδρομη στα δελφινια...εχεις καποιο μερος για να παμε και απλα να κανουμε μπανιο και χαλαρωση!!
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Ναι θελω να παω για να κανω τη εκδρομη στα δελφινια...εχεις καποιο μερος για να παμε και απλα να κανουμε μπανιο και χαλαρωση!!
Οπότε μια μέρα!! Μια χαρά είναι. Και η παραλία κάτω από το melia varadero Που μέναμε μια χαρά ήταν. Οπότε δελφίνια - Κάγιο Μπλάνκο το πρωί, επιστροφή, βουρ στην παραλία μέχρι αργά το απόγευμα, κανά κοκτειλάκι το βράδυ στο ξενοδοχείο, ξύπνημα και κατευθείαν πίσω Αβάνα.
Άντε στο έβγαλα το πρόγραμμα για αυτήν την μέρα. Αν θες πρόγραμμα και για τις άλλες μέρες θα σε χρεώσω.
 

fiesta

Member
Μηνύματα
20
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Peru
Ονειρεμένο Ταξίδι
Mars
εξαιρετικό το κείμενό σας, το ταξίδι σας...!!!
Τα ειλικρινή μου συγχαρητήρια
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom