Βουλγαρία ΠΡΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

somethingnise26

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
USA
Ταξίδι-Όνειρο
KINA AYSTRALIA IAPONIA
καλησπερα παιδια θα ηθελα την γνωμη σας αλλα και την εμπειρια επι του θεματος,θα παω βουλγαρια της γιορτες και σκεφτομαι να παω με το αυτοκινητο θελω να μου πειτε αν θα εχω κανενα προβλημα στο τελωνιο και ιδιετερα μεσα στη βουλγαρια στουσ δρομους της ισως με την αστηνομια κτλ,επειδη τοσα ακουγωνται.ευχαριστο
 

prowler13

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Από εμπειρία φίλου που πήγε.Δεν είχε κανένα πρόβλημα με το αμάξι ουτε στο τελωνείο ούτε στη Σοφία.Παρ όλα αυτά έμεινε σε πολύ καλό ξενοδοχείο με φυλασσόμενο παρκινκ το βράδυ
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Από εμπειρία φίλου που πήγε.Δεν είχε κανένα πρόβλημα με το αμάξι ουτε στο τελωνείο ούτε στη Σοφία.Παρ όλα αυτά έμεινε σε πολύ καλό ξενοδοχείο με φυλασσόμενο παρκινκ το βράδυ

ακριβώς 'ετσι!!!! δεν έχεις προβλημα σε τελωνείο και μετακίνηση.πρεπει να εξασφαλίσεις παρκινκ γιατι κλεβουν...μια φίλη μου έλεγε οτι όταν πηγαιναν σόφια σε φιλική οικογένεια,η οικογένεια εβγαζε το δικό της αυτοκίνητο απο το πάρκινκ,που ειχε φυσικά βουλγαρικους αριθμούς και δεν είχε προβλημα.και έβαζαν μεσα το δικό τους που ήταν με ελληνικές πινακίδες.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ακριβώς 'ετσι!!!! δεν έχεις προβλημα σε τελωνείο και μετακίνηση.πρεπει να εξασφαλίσεις παρκινκ γιατι κλεβουν...μια φίλη μου έλεγε οτι όταν πηγαιναν σόφια σε φιλική οικογένεια,η οικογένεια εβγαζε το δικό της αυτοκίνητο απο το πάρκινκ,που ειχε φυσικά βουλγαρικους αριθμούς και δεν είχε προβλημα.και έβαζαν μεσα το δικό τους που ήταν με ελληνικές πινακίδες.
Προσοχή μόνο στα όρια ταχύτητας, έχει αμέτρητα μπλόκα και τα όρια αρκετές φορές είναι γελειωδώς χαμηλά, με αποκλειστικό μάλλον σκοπό να τσακώσουν τον αδαή Έλληνα παραβάτη. Θα καθαρίσεις με ~50 ευρώ στον αστυνομικό.
Μια του κλέφτη, δυό του κλέφτη, αλλά δεν την ξαναπατάω πάλι, ας είναι να κάνω και 3 μέρες (που λέει ο λόγος) να διασχίσω τη χώρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom