Γενικά ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ....

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Εννοείται Λονδίνο!Δεν έχω πάει ποτέ τις γιορτές αλλά φαντάζομαι ότι ειδικά τότε θα είναι ακόμη πιο τέλεια...:clap:Βέβαια για εκείνες τις ημέρες τα αεροπορικά δεν είναι λίγο πιο τσιμπημένα?(δεν ξέρω γ τν blue πάντως μπορεί να είναι πιο οικονομικά) Από Θεσσαλονίκη άλλη μια πρόταση είναι το Βερολίνο με easy..
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
κατσε ιωαννα να κυταχτω στο καθρεφτι....και θα σου πω:haha::haha:

ενα λαθακι εκανα...αμεσως να με φας:D:D
΄

αααα...λαθακι ηταν..ησύχασα τώρα..
παντως με έκανες και γέλασα πρωι-πρωί...
καλή σου μέρα..
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Όταν μιλάμε για Λονδίνο και ιδίως Πρωτοχρονιά η σκέψη για Βουκουρέστι μοιάζει αστεία...Δεν προτιμάς να δείς τα πυροτεχνηματα στο London Eye? Δεν ξέρω από που φεύγεις αλλά ψάξε easy και blue air για εισιτήρια.
Αχ Λονδίνο! Αξεπέραστος έρωτας!
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Παρ' όλο που είμαι θαυμαστής των βαλκανικών χωρών και λιγότερο των δυτικών, για τις εορταστικές ημέρες ψηφίζω κι εγώ Λονδίνο ή κάποια άλλη από τις μεγάλες πρωτεύουσες της δύσης, εκεί είναι όλα πολύ πιο λαμπερά και εορταστικά.
 

MarilenaAth

Member
Μηνύματα
121
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ...
Κικα καταρχήν να σου πω οτι ζηλεύω που μας έβαλες πρώτη στο κλίμα των Εορταστικών διακοπών... :bleh:

Λοιπόν σήμερα το πρωι γύρισα απο την πανέμορφη Πράγα...
Δεν ξέρω αν φταίει ο καινούργιος μου έρωτας με την παραμυθούπολη αλλά εγω θα σου πρότεινα την Πράγα για τις γιορτινές μέρες!!!

Τα μαγαζια τους είδη σου θυμίζουν Χριστούγεννα και φαντάζομαι οτι εκέινη την περίοδο θα είναι τα πάντα πανέμορφα... Ειναι τοσο παραμυθένια που δεν φαντάζομαι καλύτερο μέρος για τις γιορτές...
Το μονο πρόβλημα θα είναι το κρυο.... :( Αν το αντέχεις τότε τόλμησε το :bleh:
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
αχ παιδιααααα,ευχαριστω ...εστω και καθυστερημενα για τις προτασεις σας...καθως κοιταζα εδω και εκει μεσα στο Site βλεπω αυτο το θεμα που το ειχα αναρτησει εγω αλλα δεν το ξανα ειδα ποτε γιατι νομιζα οτι για καποιο λογο μου το εσβησαν......
τελικα ακυρο και το λονδινο και το βουκουρεστι......αιγυπτοςςςςςςςς!!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.057
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Kαλό σου ταξίδι λοπόν και περιμένουμε φρέσκα νέα από την Αίγυπτο.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
αχ παιδιααααα,ευχαριστω ...εστω και καθυστερημενα για τις προτασεις σας...καθως κοιταζα εδω και εκει μεσα στο Site βλεπω αυτο το θεμα που το ειχα αναρτησει εγω αλλα δεν το ξανα ειδα ποτε γιατι νομιζα οτι για καποιο λογο μου το εσβησαν......
τελικα ακυρο και το λονδινο και το βουκουρεστι......αιγυπτοςςςςςςςς!!!
Κίκα είχα σχηματίσει ήδη μια ορισμένη άποψη για σένα, με τα διλλήματα σου Βουκουρέστι -Λονδίνο άρχισα να κλονίζομαι, η επιλογή σου όμως με επανάφερε στα ίσα μου. Ναι η Αίγυπτος σου ταιριάζει. Και για να παραφράσω την γνωστή φράση από τις Τρεις Αδελφές του Τσέχοφ, « Στο Κάιρο αδελφές μου, στο Κάιρο»
:xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz:
 
Last edited by a moderator:

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
Κίκα είχα σχηματίσει ήδη μια ορισμένη άποψη για σένα, με τα διλλήματα σου Βουκουρέστι -Λονδίνο άρχισα να κλονίζομαι, η επιλογή σου όμως με επανάφερε στα ίσα μου. Ναι η Αίγυπτος σου ταιριάζει. Και για να παραφράσω την γνωστή φράση από τις Τρεις Αδελφές του Τσέχοφ, « Στο Κάιρο αδελφές μου, στο Κάιρο»
:xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz:

αχαχαχα!!!! ανοιχτό βιβλιο είμαι ιωαννα μου!!!!τι Λοζάνη τι Κοζάνη!λοιπον πηγα αιγυπτο τελικα και νομιζω όχι οχι ειμια σιγουρη οτι ηταν μια πάρα πολύ σωστη επιλογή!!!τωρα λες να επαναφέρω το δίλημμα Βουκουρέστι Λονδίνο?αχαχαχα!! πλάκα κανω!!!!:D
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ναι ναι να το επαναφέρεις και αφού σου πούμε όλοι την γνώμη μας να αποφασίσεις για ... Μαρόκο.:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom