ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ!ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ! :)

zenio

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ευξεινος ποντος
Γεια σααααςςς
πρωτο θεμα στη σελιδα αυτη,τυχαια τη βρηκα αγνοουσα την υπαρξη της

προκειται να κανω ενα ταξιδακι με ενα συμφοιτητη τον αυγουστο-σεπτεμβριο
interail κ ετσι για ενα μηνα,κ λεμε να παμε λονδινο-αμστερνταμ-μοναχο-παρισι-λυων-μαδριτη με αναπληρωματικες η συμπληρωματικες πολεις ζυριχη,ιντερλακεν(μου το προτειναν καποιοι ελβετοι που γνωρισα,δεν εχω ψαξει τπτ ακομα) βαρκελωνη βαλενθια μασσαλια....γενικα....εχουμε διαφορα κατα νου

δεν εχουμε αποφασισει ακομα 100% αλλα οι πρωτες σκεψεις αυτο λενε

προσωπικα εχω παει στο παρισι το 2004,τη μερα ακριβως μετα που κερδισαμε τη γαλλια
στο euro...............xaxaxaxaxaxax
καταλαβαινετε τι καζουρα επεσε!!!


θα ψαξω κ αλλο στη σελιδα λοιπον κ φυσικα θα σας ξαναενοχλησω :)
καλως ορισα κ καλως με βρηκατε παιδες!!!
:)


ενημερωτικα ειμαστε κ οι 2 φοιτητες στο τει σερρων δοιηκηση επιχειρησεων 3ο ετος
αν κ δεν ξερω ακομα αν υπαρχουν προσωπικα μυνηματα,αν υπαρχουν για οτιδηποτε...τα λεμε απο εκει!

:clap:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Καλώς όρισες και καλώς σε βρήκαμε!
Το ταξίδι που σχεδιάζετε είναι σούπερ, το δε interail μοναδική εμπειρία. Για ό,τι χρειαστείτε εδώ θα βρείτε άφθονο υλικό και πληροφορίες. Καλά σας ταξίδια!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
χαιρετω κ σενα αλλα κ το τει σερρων!:clap:
σ.δ.ο. ημουν κ εγω αλλα στον επανω οροφο,χαχα!καλως ορισες και σου ευχομαι καλο ταξιδι!θα ναι τρομερη εμπειρια κ σουπερ οι πολεις που επιλεξατε!δυστυχως απο Interail δεν κατεχω οποτε το μονο που μπορω να σου δωσω ειναι τις ευχες μου!!!για πολλα ταξιδια αλλα κ καποια στιγμη να πατησεις το ποδι σου στο αμφθιεατρο για να..ορκιστεις!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
Kαλωσόρισες!
Σούπερ ταξίδι ετοιμάζετε!!! Με το καλό να το πραγματοποιήσετε!!! :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γεια σααααςςς
πρωτο θεμα στη σελιδα αυτη,τυχαια τη βρηκα αγνοουσα την υπαρξη της

προκειται να κανω ενα ταξιδακι με ενα συμφοιτητη τον αυγουστο-σεπτεμβριο
interail κ ετσι για ενα μηνα,κ λεμε να παμε λονδινο-αμστερνταμ-μοναχο-παρισι-λυων-μαδριτη με αναπληρωματικες η συμπληρωματικες πολεις ζυριχη,ιντερλακεν(μου το προτειναν καποιοι ελβετοι που γνωρισα,δεν εχω ψαξει τπτ ακομα) βαρκελωνη βαλενθια μασσαλια....γενικα....εχουμε διαφορα κατα νου

δεν εχουμε αποφασισει ακομα 100% αλλα οι πρωτες σκεψεις αυτο λενε

προσωπικα εχω παει στο παρισι το 2004,τη μερα ακριβως μετα που κερδισαμε τη γαλλια
στο euro...............xaxaxaxaxaxax
καταλαβαινετε τι καζουρα επεσε!!!


θα ψαξω κ αλλο στη σελιδα λοιπον κ φυσικα θα σας ξαναενοχλησω :)
καλως ορισα κ καλως με βρηκατε παιδες!!!
:)


ενημερωτικα ειμαστε κ οι 2 φοιτητες στο τει σερρων δοιηκηση επιχειρησεων 3ο ετος
αν κ δεν ξερω ακομα αν υπαρχουν προσωπικα μυνηματα,αν υπαρχουν για οτιδηποτε...τα λεμε απο εκει!

:clap:
Βρε μήπως είναι πολλά όλα αυτά για 2 μήνες? 6 χώρες, και μάλιστα οι 4 είναι τεράστιες...
Παράδειγμα: Μπορεί από Γαλλία να έχεις ακούσει π.χ. μόνο για Παρίσι, Λυόν, Μασσαλία, αλλά αν το ψάξεις θα δεις ότι εκεί "γύρω" υπάρχουν και δεκάδες ακόμα πολύ πολύ ενδιαφέροντες προορισμοί που αξίζει να επισκευτείς. Και μόνο Γαλλία να μείνετε, 1 μήνας δε φτάνει ούτε για ζήτω (και δε θα πάτε Στρασβούργο? Νορμανδία? Κοιλάδα Λίγηρα? Προβηγγία? Μονακό/Κυανή Ακτή? Μπορντώ?).

Καλό το σχέδιο, αλλά όχι μόνο για ένα μήνα.

Επίσης, την εποχή που λέτε, έχετε υπόψη ότι θα σκάσετε από τη ζέστη στην Ευρώπη, για να καταλήξετε σε πόλεις χωρίς τους ευρωπαίους. Καλύτερα να αφήσετε τις μεγαλουπόλεις για άλλη φορά, και να πιάσετε τις επαρχίες - ευτυχώς τρένα πάνε παντού!
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Καλωσήλθες!:clap: Ωραίο ταξίδι ετοιμάζεις αν και θέλει καλή οργάνωση!Τα λέμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom