Ταϊλάνδη Πάμε Ταυλανδη!

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
κράτα μικρό καλάθι γι αυτό - στα μέρη που ανέφερες...

Για τα μέρη ή για τον καιρό? Γιατί αν είναι για τα μέρη ως μέρη, μπάνια θα κάνει, άλλο αν θα ευχαριστηθεί την θάλασσα.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.802
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Για τα μέρη ή για τον καιρό? Γιατί αν είναι για τα μέρη ως μέρη, μπάνια θα κάνει, άλλο αν θα ευχαριστηθεί την θάλασσα.
Για τα μέρη, όχι για τον καιρό. Και όταν (εγώ τουλάχιστον) μιλάω για μπάνιο, εννοώ να κολυμπήσει και όχι να βουτήξει τα πόδια της μέχρι το γόνατο...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Για τα μέρη, όχι για τον καιρό. Και όταν (εγώ τουλάχιστον) μιλάω για μπάνιο, εννοώ να κολυμπήσει και όχι να βουτήξει τα πόδια της μέχρι το γόνατο...
Εγώ μαζί σου, αφού τα χουμε πει..
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Πάντως, στο Λανγκάουι, ούτε κι αυτό δεν σου κάνει κέφι να κάνεις, γιατί ούτε καθαρή είναι η θάλασσα.
Εμένα η έλλειψη καθαριότητας (η θολούρα βασικά) είναι αυτή που με πειράζει πρωτιστως αλλά μπορώ να μιλήσω μόνο για το Σαμούι. Για τις υπόλοιπες περιοχές ντεν ξέρει..
 

nekoma

Member
Μηνύματα
21
Likes
2
ένα διασκεδαστικό βίντεο:
Καμηλοπάρδαλεις εισβάλουν σε λεωφορείο στην Ταϊλάνδη

 
Last edited by a moderator:

Nagia-

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλημέρα ! Θέλω να ρωτησω το εξής...σκέφτομαι να παω Πουκετ σε 10 μέρες (27 Απρίλη με 6 Μάη). Έχω βρει καλό πακέτο , αλλά με φοβίζει ο καιρός . Ενώ είχα διαβάσει ότι οι βροχές ξεκινούν από τον Ιούνιο, είδα στο Ιντερνετ οτι συγκεκριμένα αυτή την επόμενη εβδομάδα έχει καταιγίδες........τι λέει η εμπειρία σας;
 

nekoma

Member
Μηνύματα
21
Likes
2
Άνοιξε σήμερα 1 Ιουνίου 2013, για το κοινό "Η Βενετία της Ταϊλάνδης". Δεν είναι τελειωμένη, ούτε τα καταστήματα έχουν ολοκληρωθεί αλλά φαίνεται ότι αυτό τον μήνα θα τελειοποιηθούν.



 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.788
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom