Πάμε βόλτα στο El Kamino?

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Eχετε υψοφοβία ή κάτι ανάλογο? Κάντε την παρακάτω βόλτα.... Παιχνιδάκι! (αφιερωμενο στην Ροζα)
[ame="
- El Camino del Rey [High Quality]
 
Last edited by a moderator:

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Πιο εύκολα θα το έκανα αν μου έδεναν τα μάτια και με παίρναν από το χεράκι παρά να βλέπω γύρω γύρω και ...κάτω- κάτω κυρίως...:bleh:
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Αν δεις μπορείς να δεθείς κιόλας με το σύρμα στο πλάι. Αλλά πάει πολύ γρήορα ρε γαμώτο για να ναι δεμένος/η.

aupload.wikimedia.org_wikipedia_commons_thumb_7_7a_Caminito_de8c96cc55158795f347e0441e33502bab.jpg
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
(αφιερωμενο στην Ροζα)
Ευχαριστώ. Νιώθω υποχρέωση. Και ευγνωμοσύνη. Και μια ελαφριά ναυτία. Και μια έντονη αναγούλα. Και μια βαριά σκοτοδίνη. Ευχαριστώ ξανά. Θα ανταποδώσω. Χαιρετώ. Πάω να ψάξω βιντεάκια με ήχους μερακλωμένων κινέζων σε διαγωνισμούς πέρδεσθαι και ρεύεσθαι. Ευχαριστώ ξανά. Γεια.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Αν δεις μπορείς να δεθείς κιόλας με το σύρμα στο πλάι. Αλλά πάει πολύ γρήορα ρε γαμώτο για να ναι δεμένος/η.
[/IMG]
Υπαρχει και το video editing......ισως εχει επιταχυνει το βιντεακι για να μπορεσει να δειξει περισσοτερη διαδρομη....απο καποια στιγμη και μετα φαινεται αρκετα γρηγορο....
η ειναι πολυ θαραλλεος!!!!!

τωρα που το ξαναειδα με επιασε παλι μια σκοτοδινη.... ουτε δεμμενη δε πηγαινα...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Δεν νομίζω να είναι -σε όλα τα σημεία τουλάχιστον της διαδρομής- δεμένος.
Για όποιον ενδιαφέρεται είναι στην Μάλαγα της Ισπανίας. . Ο δήμαρχος έχει αποφασίσει κονδύλι για να το φτιάξει/ αναπαλαιώσει.
Χρονολογείται απο τις αρχές του αιώνα (1901-1905) και είχε φτιαχτεί με σκοπό την μεταφορά εργατών, υλικών κλπ στο παρακείμενο εργοστάσιο υδροηλ/κης ενέργειας.
Περισσότερα εδώ Caminito del Rey - Wikipedia, the free encyclopedia

Εγω πάντως προτιμώ αυτό που βρίσκεται στην Κίνα 100 χλμ. απο Ξιαν. Το έχει αναφέρει η Vario (που τα βρίσκει και αυτό το κορίτσι??)

 
Last edited by a moderator:

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μαμά μου!!!!!! Τιν τούτο??
Χαλαρός εντωμεταξύ, τραβάει και κάμερα!!
 

harilander

Member
Μηνύματα
557
Likes
400
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
αυτο στην Κινα είναι ολα τα λεφτά!! via feratta αλα κινέζικα!!τις ασφάλειες άραγε ποιος τις ελέγχει; ελπίζω να έχουν έγκριση απο UIAA..:haha: όπως επίσης και οι ιμάντες.. μπωντριε δεν είδα να φοράει η κοπελιά , μαλλον δεν ξέρει τι θα πει πτώση:roll:
στη Μάλαγα είναι ποιο κοντά να πάμε..
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
a4.bp.blogspot.com__H1S59SDrlYQ_SxRb1owHsCI_AAAAAAAAFkY_vwcyMUACwAs_s320_hangover_716850.jpg


Με κάτι τέτοια θα με ρίξετε στα σκληρά.
Και όχι τίποτε άλλο, μου βγαίνει και ο κύριος Aconcagua - Ειρηνικός να κανονίσει ταξιδάκι.
 

YBONNH

Member
Μηνύματα
234
Likes
115
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος του κοσμου

Αυτο το προτεινω στην dim kyr- γιατι κανει ποδηλατο :bleh::bleh::bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom