Πάτρα-Χριστουγεννιάτικη συνάντηση!!!!!

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
:haha: με το καλό, βρε, με το καλό θα΄ρθω :haha:

Αλλά, την επομένη, you know, ξημερώνει εθνική εορτή...πού να πάω, αγκαλιά με τα ταψιά και τις κατσαρόλες θα είμαι...:D

έχεις δίκιο!!!η 'εθνική εορτή" προηγείται!!!:p:p
την επόμενη φορά!!!;););)
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
καλησπέρα και από μενα,

παραλίγο να μη δω το νεό θέμα και να σας χασω!!!ουφφφφ
λοιπόν , 26 ίσως μπορώ και γω (αν και εκείνες τις μέρες θα έχω φύγει από Πάτρα για γιορτές, αλλά θα είμαι σχετικά κοντά ).θα πρότεινα κάτι πιο ωραίο για τους τραβελιστορίτες, αλλά αν όλοι θέλουν βέσο οκ.
άλλη εναλλακτική ημερομηνία αν θέλει κάποιος να προτείνει?
για μέρος, προτεινε αν έχεις καμμιά καλη ιδέα,δεν έχει αποφασιστεί τιποτα ακόμα...Τώρα για ημερομηνία νομίζω ότι καλό είναι να διατηρηθεί η 26η Δεκέμβρη μια και θα έχουμε και μέλη από άλλες περιοχές που όπως φαίνεται τους βολεύει....
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
γεια σας παιδιά. είμαστε τρεις οι ενδιαφερόμενες, εγώ η pigi_dikaiou και η narcissa. η ημερομηνία είναι καλή αν μπορείτε να ορίσετε και τόπο και ώρα γιατί θα έρθουμε από Αθήνα - Κόρινθο και θα πρέπει να κλείσουμε ξενοδοχείο θα είναι τέλεια.:clap:
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
γεια σας παιδιά. είμαστε τρεις οι ενδιαφερόμενες, εγώ η pigi_dikaiou και η narcissa. η ημερομηνία είναι καλή αν μπορείτε να ορίσετε και τόπο και ώρα γιατί θα έρθουμε από Αθήνα - Κόρινθο και θα πρέπει να κλείσουμε ξενοδοχείο θα είναι τέλεια.:clap:
παρα πολύ ωραία...πολλους guest θα έχει αυτή η συνάντηση....πάει για υπερπαραγωγή:D.Ας πουν και οι άλλοι για την ώρα ,νόμίζω το απογευματάκι κατά τις 5.00 ίσως θα ήταν καλά,τι λέτε?.Τώρα για το μέρος έχουνε μέχρι τώρα τις εξής προτάσεις:
-Vesso mare
-θεατράκι
-λάγιος

ας πουν και οι άλλοι τη γνωμη τους για να καταλήξουμε στο μέρος...
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
παρα πολύ ωραία...πολλους guest θα έχει αυτή η συνάντηση....πάει για υπερπαραγωγή:D.Ας πουν και οι άλλοι για την ώρα ,νόμίζω το απογευματάκι κατά τις 5.00 ίσως θα ήταν καλά,τι λέτε?.Τώρα για το μέρος έχουνε μέχρι τώρα τις εξής προτάσεις:
-Vesso mare
-θεατράκι
-λάγιος

ας πουν και οι άλλοι τη γνωμη τους για να καταλήξουμε στο μέρος...
όχι απλώς guest, guest star περικαλώ!!!:bleh::bleh: Άντε να οργανωθούμε οι Μωραίτες γιατί μας πήραν φαλάγγι οι Βορειοελλαδίτες.:clap: υποθέτω θα μας μάθετε και τα καλά της Πάτρας;:)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Εμείς δε θα έχουμε μια λίστα όπως οι Θεσσαλονικείς;;;
Αφού τους αντιγράψαμε, τουλάχιστον ας το κάνουμε σωστά :haha::haha::haha:
Ιδού λοιπόν:

1. dimosf
2. Dafni
3. pattyyy
4. xelidoni
5. Earth Citizen
6. thanosth ?
7. Lianos Leonidas
8. ANEL
9. penthesilia
10. pigi_dikaiou
11. narcissa
12. Bahari

Άλλος για Πάτραααααααα;;;
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
Απευθύνω κάλεσμα σε όλA τα μέλη του forum. Σπεύσατε στην Πάτρα άμεσα STOP. Κατεβαίνουμε με διαθέσεις άσχημες STOP. Εν στολή και παρασημοφορία STOP.:clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Γουστάρω την τρέλα σας παιδιά!!!!!!!!!!
δεν με παίρνει δεν με παίρνει...τα κόβω τα ράβω τα ξηλώνω!! τίποτα!!!
θα με χώσουν μέσα πάλι τα κωλόπαιδα!!
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
καλημερα!!!
πολυ χαίρομαι που θα εχουμε μεγάλη συνάντηση , τέλεια! λοιπόν, αν οι περισσότεροι δεν είναι πατρινοί, μπορούμε να πάμε στο δασύλλιο (δεν ειναι ωραια καφετέρια), αλλά έχει θέα όλη την Πάτρα.πόσοι έχουμε αυτοκίνητα ?
μια άλλη επιλογή είναι ενα φανταστικό καφέ στο κέντρο (apple cafe).
η ώρα 5ή 6 καλή μου φαίνεται για να έχουμε χωνέψει τα της προηγούμενης μέρας.
έχει κανεις μπλουζάκια travel stories ?
ανυπομονώ!!!!
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.888
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Στην αρχή συμφώνησα με το Veso Mare αλλά μετά σκέφτηκα οτι και εκεί αλλά και στο θεατράκι έχει ένα βασικό μειονέκτημα για τέτοια συνάντηση. Πολύ βαβούρα. Δεν θα μπορούμε να πούμε τίποτα. Γι αυτό το δασύλιο μοιάζει καλύτερη ιδέα. Οι Πατρινοί που ξέρουν τα στέκια καλύτερα ας αποφασίσουν και ας προτείνουν.
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Επειδή οι guest είναι πολλοί βάλτε άλλον ένα Πατρινό στη συνάντηση.
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
549
Likes
1.022
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
I will try!!!
Μετά από επτά χρόνια ζωής στην Πάτρα τρελλαίνομαι που απ' τα "μέρη σας" αναγνωρίζω μόνο το δασύλιο! Θα φταίει που έβγαινα έξω τις μεγάλες ώρες (όχι που πέρασε μια εικοσαετία)!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.788
Μέλη
39.003
Νεότερο μέλος
Emalin

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom