Παιδιά ταλέντα

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Επειδή τα παιδιά πάντα μας φτιάχνουν το κέφι, ας βάλουμε εδώ παιδιά ταλεντάκια να σκάσει το χειλάκι μας. Πχ πριν λίγο έμεινα χαζή με αυτό το ομορφοκόριτσο!

 
Last edited by a moderator:

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Mα τι κάνουν!!!!!!

 
Last edited by a moderator:

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Ο Jay Greenberg είναι μια μουσική μεγαλοφυΐα. Το 2004 στα 12 του χρόνια έχει ήδη γράψει 5 συμφωνίες για ορχήστρα και πάνω από 100 μουσικά έργα, ενώ σήμερα στα 19 του είναι ήδη ένας καταξιωμένος συνθέτης.

Το παιδί θαύμα | VideoMan
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ο Jay Greenberg είναι μια μουσική μεγαλοφυΐα. Το 2004 στα 12 του χρόνια έχει ήδη γράψει 5 συμφωνίες για ορχήστρα και πάνω από 100 μουσικά έργα, ενώ σήμερα στα 19 του είναι ήδη ένας καταξιωμένος συνθέτης.

Το παιδί θαύμα | VideoMan
Wow, φοβερός!
Πρώτη φορά ακούω για αυτόν!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Λοιπον δεν ξερω αν εχουν θεση εδω αλλα να κανω μια ερωτηση απο περιεργεια γιαυτα τα παιδια του Τζουνιορ Μαστερ Σεφ...ειναι δυνατον να μπορουν να μαγειρευουν ετσι?
Κατι δε μου παει καλα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.089
Λοιπον δεν ξερω αν εχουν θεση εδω αλλα να κανω μια ερωτηση απο περιεργεια γιαυτα τα παιδια του Τζουνιορ Μαστερ Σεφ...ειναι δυνατον να μπορουν να μαγειρευουν ετσι?
Κατι δε μου παει καλα.
Κάτι μου λέει πως έχουν επενδυθεί ώρες και ώρες σε ιδιαίτερα υπό την καθοδήγηση σεφ- εκπαιδευτών (ξέρουν όλα τα sos θέματα, την ορολογία και το λεξιλόγιο-τέτοιο ζήλο, ούτε οι υποψήφιοι για Πανελλαδικές).
Να τα χαίρονται οι μανούλες τους, αλλά έχουν υπολογίσει τις ώρες που θα χρειαστούν στον ψυχολόγο τα βλαστάρια τους για να τα προσγειώσει από το καλάμι του ναρκισσισμού;
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
5 χρονών! :shock:

 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.002
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom