Αλβανία Κροατία Μαυροβούνιο Σερβία Πανέμορφες Δαλματικές ακτές...

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νορβηγικά Φιορδ!
Πολύ γεμάτο πρόγραμμα σε πανέμορφα μέρη! Επειδή όμως πήγατε οργανωμένα με πρακτορείο, νομίζω ότι η συνεχής εναλλαγή ξενοδοχείων δεν ήταν κουραστική και κυρίως χωρίς χάσιμο χρόνου. Ενώ αν πήγαινε κάποιος μόνος του, πιστεύω θα ήθελε περισσότερες μέρες για να συντονίσει το πρόγραμμα του.
Αν και είμαι κατά των οργανωμένων ταξιδιών με πρακτορείο, αναγκαίο νομίζω μόνο σε δύσκολους και ειδικούς προορισμούς, στη δική σας περίπτωση όμως νομίζω ότι ήταν η καλύτερη λύση.
Νάσαι καλά και περιμένουμε τις εντυπώσεις σου από το Βερολίνο. Σίγουρα αυτή η τόσο γοητευτική πόλη θα σας μαγέψει.
Σ ευχαριστώ πολύ!!!!Κι εγω ειμαι κατά των οργανωμενων ταξιδιών αλλά όπως λες κι εσυ σε κάποιες περιπτώσεις χρειάζεται :) δε θα μπορουσαμε να παμε μονες μας σε όλα αυτα τα μερη..στο βερολινο παντως θα παμε εντελως μονοι κ πιστεύω θα ειναι πολυ ομορφα!!:lol:

Μένατε συνέχεια σε άλλες πόλεις/κωμοπόλεις με αυτές που επισκεπτόσασταν γιατί έτσι βγαίνει το πρόγραμμα φθηνότερο. Πιστεύω θα ήταν πιο ενδιαφέρον να διανυκτερεύατε στο Ντουμπρόβνικ ή στο Σπλιτ.
Επίσης δεν ξέρω αν σας το είπε ο ξεναγός αλλά τα παράλια της Μεσογείου δεν είχαν ποτέ φιορδ γιατί δεν είχαν ποτέ παγετώνες.
μας το ανέφερε ναι :) σιγουρα θα ηταν καλύτερα αλλά δε βρήκαμε καποιο πρόγραμμα που διανυκτερευε στο Ντουμπροβνικ..εφόσον ημασταν με γκρουπ δεν μας πειραξε το γεγονος οτι μεναμε σε κωμοπολεις :)
 
Last edited:

Zames

Member
Μηνύματα
107
Likes
71
Επόμενο Ταξίδι
Νάξος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παρίσι-Άμστερνταμ-Ιαπωνία
Καλές Γιορτές και Καλά Ταξίδια! Συγνώμη και για την μικρή καθυστέριση... Εύχομαι να γράψεις κι άλλες ιστορίες σαν αυτή, μιας και ήταν μικρή με ωραίες εικόνες και οχι ενα σάπιο κειμενο οπως κανουν αρκετοι!
 

fifh

Member
Μηνύματα
120
Likes
229
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ισπανίας!!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νορβηγικά Φιορδ!
Καλές Γιορτές και Καλά Ταξίδια! Συγνώμη και για την μικρή καθυστέριση... Εύχομαι να γράψεις κι άλλες ιστορίες σαν αυτή, μιας και ήταν μικρή με ωραίες εικόνες και οχι ενα σάπιο κειμενο οπως κανουν αρκετοι!
Σ ευχαριστω παρα πολυ!!!Καλη Χρονια και σε σενα :)
 

keli5

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπέρα σας. ΜΉΠΩς θυμάστε με ποιο ταξιδιωτικό γραφείο είχατε πάει τότε δαλματικές ακτές?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.857
Μέλη
38.841
Νεότερο μέλος
Ahled

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom