Πανελλήνια κοπή Πίτας 2011 Travelstories

Σε ποιο ξενοδοχείο θελετε να γίνει η κοπή της πιτας 2011 ?


  • Total voters
    27
  • Poll closed .
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Δεν τον κατάλαβα τον πληθυντικό...Travellers. Δηλαδή θα έρθουν και οι συγγενείς του Τράβελερ; Άπατη την βλέπω την κοπή, εδώ ένας και είναι ανθρωποδιώχτης...
και εγώ έτσι το πήρα οτι θα έρθει και ο traveller οικογενειακώς με το travellosogo!!:D
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τα πάντα όλα...
Από σήμερα φαίνετε ότι αυτή η συνάντηση θα σπάσει κάθε ρεκόρ συμμετοχής,
θα φάμε πολλά αρνιά, πολλά κατσίκια, πολλές κλήσεις.....
Μόνο ξύλο μη φάμε απ'αυτά που πρόκειται να συμβούν :D
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γουατεμάλα
Δεν τον κατάλαβα τον πληθυντικό...Travellers. Δηλαδή θα έρθουν και οι συγγενείς του Τράβελερ; Άπατη την βλέπω την κοπή, εδώ ένας και είναι ανθρωποδιώχτης...
Yorgo ξώκυλε ο ανθρ.....μάλλον πρέπει να τον επαναφέρεις στα γνωστά που τόσο αγαπήσαμε όλοι:haha:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Από σήμερα φαίνετε ότι αυτή η συνάντηση θα σπάσει κάθε ρεκόρ συμμετοχής,
θα φάμε πολλά αρνιά, πολλά κατσίκια, πολλές κλήσεις.....
Μόνο ξύλο μη φάμε απ'αυτά που πρόκειται να συμβούν :D
:haha::haha::haha: Kρύβε λόγια...δεν λέμε άλλα :haha: Η παράσταση και τα δρώμενα βρίσκονται σε φάση συγγραφής, ιδέες πέφτουν, ρόλοι΄αλλάζουν, κοστούμια ετοιμάζονται, επικρατεί δημιουργικός οργασμός...:bleh:
Όρεξη να έχετε...:p:p:p
:bounce::bounce::bounce:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στα πέντε σημεία της Γης
Να με συμπαθάτε. Δεν εννοούσα φυσικά ΤΟΝ Traveller και το travellosogo(χαχα renata:D), εκτός κι αν φυσικά αποκτήσει πρωταγωνιστικό ρόλο σε αυτά που οραματίζεται ο toumpiotis και οι υπόλοιποι συνδιοργανωτές. Εννοούσα όλους τους ταξιδευτές βεβαίως βεβαίως.

Yorgo: Μάλι; Νίγηρας; Κάπου με νετ;;
Pandora: Θα βάλεις γιαπωνέζικη στολή;:cool:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Pandora: Θα βάλεις γιαπωνέζικη στολή;:cool:
Όχι καλή μου ! Αυτό θα ήταν το αναμενόμενο, αλλά σκοπεύουμε σε πλήρη ανατροπή...:haha: Αφήστε τη φαντασία σας να καλπάσει και μη θεωρείτε τίποτα δεδομένο...:bleh::haha:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
θα έχουμε πρόβες χορού, πρόβες παντομίμας,:haha: πρόβες....(δεν αποκαλύπτουμε περισσότερα) :bleh:
Ασε Θάνο, με παντομίμα στη Θεσσαλία, μας βλέπω ως και τα φαντάσματα να μαζεύονται.... και να μας βρίσκει το χάραμα :clap::shock:....
άσε που κάποιες (ταινίες) μπορεί να "παίξουν" και ζωντανά

Νούμερα θα μαστε πολλά :haha:
Την κοσκινοσκουφίτσα ποιος θα την κάνει ???:haha:

Def κάνε κατι γιατι βλέπω να μας έρχεται στην συνάντηση η δίωξη ...:haha::haha::haha:
Καλού κακού, ας έχουμε και τις ταυτότητες μας μαζί :haha::D

Το οτι ακομη δεν αναφερεται το μερος ειναι λογω του οτι πρεπει να βρεθει το καταλληλο ξενοδοχειο που να μας χωρα όλους ,να ειμαστε μονο το Τραβελστορις να εχει δραστηριοτητες κοντα και επισης ακομη μερικες προδιαγραφες (γκουχου γκουχου δεν λεω τιποτα αλλο).
Δεν μπορει να κανουμε τοσες προβες και στο τελος να μην εχουμε τον καταλληλο χωρο να παιχτει ολο το σκηνικο.:haha::haha::haha:
Αυτό ξαναπέστο Bαγγέλη....
Αντε τώρα να βρεις και υπάλληλο ξενοδοχείου, που να δέχεται να φτιάχνει, στις 4 τα ξημερώματα, εκτός από τζιν τόνικ και εσπρέσσους :shock::lol:

Ωχ αντί για κάστανα, αυτή τη φορά μας βλέπω να κατεβάζουμε τις μηλιές :haha::haha:

Δεν τον κατάλαβα τον πληθυντικό...Travellers. Δηλαδή θα έρθουν και οι συγγενείς του Τράβελερ; Άπατη την βλέπω την κοπή, εδώ ένας και είναι ανθρωποδιώχτης...
ΘΕϊΚΟ !!:clap::haha::haha::haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Πειτε μου και κατι αλλο:στο Ελατοχωρι ειχατε φερει και τα παιδια σας ή να τα κλεισουμε σε κανενα πιθαρι?
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ονειρεμένο Ταξίδι
LENSOIS MARAHENSES
Πειτε μου και κατι αλλο:στο Ελατοχωρι ειχατε φερει και τα παιδια σας ή να τα κλεισουμε σε κανενα πιθαρι?
Εξαρταται απο τα παιδια αν είναι κανενα καλό παιδί φέρτο να είναι κανένα άτακτο παιδί φέρτο κιαυτό ,καπου θα το βολέψουμε :haha::haha::haha:.
ΥΓ Στο Ελατοχώρι δεν είχαμε παιδιά .
ΥΓ στις προδιαγραφές για το ξενοδοχείο έβαλα να έχει και πιθάρια :haha::haha::haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Εξαρταται απο τα παιδια αν είναι κανενα καλό παιδί φέρτο να είναι κανένα άτακτο παιδί φέρτο κιαυτό ,καπου θα το βολέψουμε :haha::haha::haha:.
ΥΓ Στο Ελατοχώρι δεν είχαμε παιδιά .
ΥΓ στις προδιαγραφές για το ξενοδοχείο έβαλα να έχει και πιθάρια :haha::haha::haha:
Ε...δεν λεει να ειναι ενα μονο του κακομοιρικο....(και μεσα στο πιθαρι):bleh:
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τα πάντα όλα...
Πειτε μου και κατι αλλο:στο Ελατοχωρι ειχατε φερει και τα παιδια σας ή να τα κλεισουμε σε κανενα πιθαρι?
Εμείς που έχουμε μικρά παιδιά (10 χρονών) δεν τα φέραμε αλλά τελικά έτσι όπως ήταν σχεδιασμένα τα πράγματα άνετα θα μπορούσαμε να τα είχαμε πάρει.
Το βράδυ του Σαββάτου ότι έγινε έγινε σε χώρο του ξενοδοχείου οπότε από κάποια ώρα και μετά αν τα είχαμε εκεί θα μπορούσαμε να τα ξαπλώναμε και εμείς να συνεχίζαμε .
Ήταν και το δωμάτιό μας 4 κλινο.
Τώρα για την ερχόμενη συνάντηση θα δούμε και αναλόγως θα πράξουμε..
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Όχι καλή μου ! Αυτό θα ήταν το αναμενόμενο, αλλά σκοπεύουμε σε πλήρη ανατροπή...:haha: Αφήστε τη φαντασία σας να καλπάσει και μη θεωρείτε τίποτα δεδομένο...:bleh::haha:
θα σου πω εγώ!!
με ντύσιμο χανούμισσας θάρθει!!:D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom