Γαλλία Ηνωμένο Βασίλειο Παρίσι-Λονδίνο με τρένο

heraklion

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλή μου αυτά παθαίνει αυτός που δεν είναι αποφασιστικός με τα ταξίδια...

Τώρα σκούπισε τα δάκρυα σου και αποχαιρέτα το το Παρίσι που χάνεις ή απλά τροποποίησε το πρόγραμμά σου... το να δώσεις 120? περίπου και να πας με την Easy είναι μια κάποια λύση αλλά ακριβούτσικα δεν είναι? το τρενάκι πέταξε στους ουρανούς... 134 λιρίτσες πήγε για την μέρα που το θέλεις... ούτε στραβή ούτε ηλίθια είσαι... εμπιστέψου τα μάτια σου κι άσε τους άλλους να λένε ότι θέλουν...
Ναι ναι το ομολογώ, έχεις δίκιο, ξεκινάω και το αυτομαστίγωμα σε λίγο...οπότε παώ κατευθείαν Λονδίνο και τελείωσε το θέμα...δεν είναι κι άσχημα βέβαια, δεν θα μου κακοπάει κιόλας.:lol:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Έλα βρε heraklion να βοηθείσει πήγε η κοπέλα... μην κολάς σε λεπτομέρεις... κι εσύ όλα δικά σου τα θέλεις... πήγαινε 10/2 που έχει ακόμη φτηνότερες τιμές... ΡΩΜΗ-ΜΙΛΑΝΟ με Easy μόνο 29?!!!

Πίσω στο θέμα μας... ή τα περίπου 120? της Easy ή λιώσε στο shopping στο glorius London...
 

heraklion

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Έλα βρε heraklion να βοηθείσει πήγε η κοπέλα... μην κολάς σε λεπτομέρεις... κι εσύ όλα δικά σου τα θέλεις... πήγαινε 10/2 που έχει ακόμη φτηνότερες τιμές... ΡΩΜΗ-ΜΙΛΑΝΟ με Easy μόνο 29?!!!

Πίσω στο θέμα μας... ή τα περίπου 120? της Easy ή λιώσε στο shopping στο glorius London...
Shopping shopping shoppingggggggggg!!!!!!!!!!!
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Καλημέρα παιδιά!
Ετοιμάζομαι μήνες για ταξίδι αρχές Ιανουαρίου,έχω αλλάξει πενήντα γνώμες για τον προορισμό(βαθιά μέσα μου ήθελα για τρίτη φορά Λονδίνο),μέχρι χθες θα πήγαινα Βερολίνο,τελικά αποφάσισα Λονδίνο.
Λέω όμως, αφού έχω πάει ήδη 2 φορές στο Λονδίνο, μήπως να πάω και ενα τριήμερο Παρίσι πρώτα και μετά να πάρω το eurostar και να πάω Λονδίνο για 5 ημέρες.
Θα είμαι με την 13χρονη κόρη μου, αν και τώρα έχω αμφιβολίες αν τελικά συμφέρει να το κάνω.
Τα εισιτήρια από Ηράκλειο-Παρίσι και επιστροφή Λονδίνο-Ηράκλειο για τις ημερομηνίες 1/1/2011-7-1-2011 βγαίνουν γύρω στα 460 ευρώ, και ενώ πριν 2 μήνες τα εισιτήρια Παρίσι-Λονδίνο με τρένο ήταν 60 ευρώ τα 2 άτομα, χθές μπαίνω και είναι 200 ευρώ!!!!
Τι να κάνω???Να πάρω αεροπλάνο για Λονδίνο απο Παρίσι ή να αφήσω την ιδέα του Παρισιού, να πάω μόνο Λονδίνο και να τσακίσω τα μαγαζιά, μιας και έχουν εκπτώσεις εκείνη την περίοδο?
φιλιά σε όλους!!!!!!!!
οκ!κοίταζα Λονδίνο-Παρίσι και όχι το ανάποδο που ήθελες...σόρυ...έκανα λάθος...συμβαίνουν και αυτά!;)
 

heraklion

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
και μόνο που το έψαξες, σε ευχαριστώ!!!
Άνθρωποι είμαστε και σφάλματα κάνουμε όλοι σε τούτη τη ζωή...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.183
Μηνύματα
883.262
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom