Γαλλία Παρίσι για 4 μέρες....αξίζει?

Μηνύματα
36
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη, Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Βενεζουέλα
Καλησπέρα σε όλο τον όμορφο ταξιδιάρικο κόσμο...!!!
Ψαχνόμαστε με τον καλό μου για ένα ταξίδι στο Παρίσι...Για αρχές Σεπτεμβρη..!!! Βρήκα είσιτηρια με Ryanair μέσω Ρώμης...340 ευρώ το ζευγάρι..Φτάνουμε στο Παρίσι 2 Σεπτέμβρη βράδυ..γυρω στις 10... και επιστρέφουμε στην Ρώμη στις 6 Σεπτπεμβρη πάλι βράδυ..γυρω στις 12...!!! Τα ερωτήματά μου είναι τα εξής....: θα προλάβουμε σε τόσες λίγες μερες να πάρουμε μια καλή γεύση Παρισιού??? Η μετακίνηση από το αεροδρόμιο στο κέντρο της πόλης ???Κόστος? Διάρκεια...?Δρομολόγια...? Λογικά θα φτάσουμε στο Παρίσι μετά τα μεσάνυχτα...οι μετακιήσεις μέσα στην πόλη/? Εννοώ για να πάμε στο ξενοδοχέιο μας...!! Σε ποιά περιοχή να ψάξουμε ξενοδοχειο...???πφφ...ξέρω...ρωτάω πολλά....αλλά σας παρακαλώ..δώστε μου τα φώτα σας ... γιατί σκετη ταλαιπώρια μου φαίνεται όλο αυτό και μάλλον θα τα ξαναψάξω καλύτερα..ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων..!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ, καθώς θα βρεις άπειρες πληφορορίες για όσα όλα ρωτάς.
Ξεκίνα από εδώ:

http://www.travelstories.gr/community/forums/Ταξιδιωτικοί-Οδηγοί.203/?prefix_id=490

και εδώ:

http://www.travelstories.gr/community/forums/Ευρώπη.19/?prefix_id=28

Και μετά αν έχεις συγκεκριμένες απορίες τα ξαναλέμε. Όσο για το αν αξίζει ή όχι, αυτό είναι εντελώς προσωπικό και κανένας δε θα στο απαντήσει για σένα. Υπάρχουν εδώ άτομα που πάνε Παρίσι ακόμα και για σαββατοκύριακο, και άλλοι που δεν πάνε γιατί το θεωρούν "ταλαιπωρία". Εγώ δε θα είχα κανένα πρόβλημα ας πούμε, αλλά όπως ξαναείπα αυτό είναι προσωπικό θέμα.
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
1. Τα 340€ το ζευγάρι δεν είναι παμφηνα, είναι μία μέτρια τιμή.
2. Σε 4 μέρες ή θα τρέχετε πάρα πολύ ή θα πάρετε πολύ γενική εικόνα.
3. Το Παρίσι αξίζει πάντα (είμαι από εκείνους)
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.121
Likes
24.340
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.331
Μηνύματα
888.127
Μέλη
38.989
Νεότερο μέλος
giota.charalampak

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom