ΗΠΑ Παραστασεις στο broadway

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.276
Likes
1.343
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Γιατί δεν βγάζετε από τα σκαλακια στην timew sqr?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Το telecharge είναι πιο ακριβό από τα παραπάνω που αναφέρω.Δεν είναι υπερβολή Tα ποσά προμήθειας που αναφέρω, είναι πραγματικότητα.Για το moulin Rouge στο site Broadway.com μου ζήτησαν στις πιο οικονομικές, τελευταίες θέσεις τα παρακάτω ποσά:

2 x $139.00

Service & Handling
2 x $54.21

Insurance
2 x $20.00

Subtotal
USD$426.42
Από το Telecharge πάντως για μια τυχαία ημερομηνία που έβαλα (31.7) με τιμές εισιτηρίου όπως και οι δικές σου 139$, η τελική τιμή ήταν 306,20$ (αντί για 426,42$).
Στιγμιότυπο 2019-07-09, 16.13.45.png
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Utopia Planitia
Θα ήθελα να ρωτήσω για μια παράσταση στο Broadway.Mπαίνω στο site Broadway.com ή στο book last minute BROADWAY να κλείσω το moulin rouge ή κάποια άλλη παράσταση και μου ζητάει προμήθεια ανάλογα το έργο από 17- 60 USD.Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος δίχως προμήθεια??
Το καλύτερο ειναι στο στάντ στην Times Square νομίζω. Επι τόπου last minute και πολύ καλές τιμές, χωρίς να χρειάζεται να δεσμευτείς από πριν.
 
Μηνύματα
40
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Το καλύτερο ειναι στο στάντ στην Times Square νομίζω. Επι τόπου last minute και πολύ καλές τιμές, χωρίς να χρειάζεται να δεσμευτείς από πριν.
Nαι, ίσως είναι καλύτερο αυτό και χωρίς δεσμεύσεις.Αλλά να ρωτήσω αν έχετε υπόψη σας, αν υπάρχουν μεγάλες ουρές ??
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Utopia Planitia
Nαι, ίσως είναι καλύτερο αυτό και χωρίς δεσμεύσεις.Αλλά να ρωτήσω αν έχετε υπόψη σας, αν υπάρχουν μεγάλες ουρές ??
Δεν έχω δει μεγάλη ουρά όσες φορές έχω περάσει από εκεί, αλλά έχει πάντα κόσμο.
 

panel8385

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Θα ήθελα να ρωτήσω για μια παράσταση στο Broadway.Mπαίνω στο site Broadway.com ή στο book last minute BROADWAY να κλείσω το moulin rouge ή κάποια άλλη παράσταση και μου ζητάει προμήθεια ανάλογα το έργο από 17- 60 USD.Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος δίχως προμήθεια??
Εμείς τα κλείσαμε από τη σελίδα του musical που σε μεταφέρει απευθείας στο ticketmaster. Ξέρεις ότι είναι αξιόπιστα, βρίσκεις σίγουρα και δεν υπάρχει τέτοια μεγάλη χρέωση όπως λες.
 

Christinamer

Member
Μηνύματα
14
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ΣΡΙ ΛΑΝΚΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Θα ακολουθήσω τη συμβουλή σας και δεν θα πάρω τα πάρω από site.
η αναμονή είναι περίπου 30 λεπτά στην ουρά και αξίζει τον κόπο,βρίσκεις πολύ καλές τιμές για πολλές παραστάσεις,φυσικά αν θες καλές θέσεις είναι πανάκριβα!
 

Roadrunner

Member
Μηνύματα
57
Likes
14
Καλησπέρα , ενδιαφέρομαι να κλείσω εισιτήρια για το Sweeney Todd στο Broadway τον Ιούνιο . Την ημέρα που ενδιαφέρομαι στο site του broadway βρίσκω ελάχιστη τιμή με φόρους 169 ευρώ και πολύ λίγες θέσεις. Αντίθετα στο ticketmaster για την ίδια παράσταση ημερομηνία και ώρα βρίσκω περισσότερες θέσεις και πολύ καλύτερες τιμές(πάντα με φόρους). Πώς γίνεται αυτό ; Είναι αξιόπιστο το ticketmaster;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Καλησπέρα , ενδιαφέρομαι να κλείσω εισιτήρια για το Sweeney Todd στο Broadway τον Ιούνιο . Την ημέρα που ενδιαφέρομαι στο site του broadway βρίσκω ελάχιστη τιμή με φόρους 169 ευρώ και πολύ λίγες θέσεις. Αντίθετα στο ticketmaster για την ίδια παράσταση ημερομηνία και ώρα βρίσκω περισσότερες θέσεις και πολύ καλύτερες τιμές(πάντα με φόρους). Πώς γίνεται αυτό ; Είναι αξιόπιστο το ticketmaster;
Αξιόπιστο είναι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.580
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom