Πάρος Παρος 2012 Που να μεινω?

Gpri83

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αντιπαρος
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Μετα την Αντιπαρο, λεω να κατσω και 3 μερες Παρο. Σε ποια περιοχη να μεινω? Δε με ενδιαφερει τοσο η νυχτερινη ζωη οσο η ευκολη προσβαση σε ομορφες παραλιες καθως δεν παιζει αμαξι.
Βολευει η Ναουσα η να μεινω καπου αλλου? Κατι ακουσα για Αλυκη.
Ευχαριστω!
 

john-data

Member
Μηνύματα
50
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Επειδή ακι εγω θα πάω για μια εβδομάδα το έψαξα και αξίζει η Παροικία η Νάουσα...
Εγω θα μείνω Παροικία γιατι βρήκα φτηνά....
Νοίκιασε ένα μηχανάκι για να τη γυρίσεις....
Βρες λές να μείνω και εγω κανα 3ημερο Αντίπαρο.....xaxaxa
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Αλυκη με 1000! Ειναι ενα σχετικα ησυχο χωριο με δυο απεραντες αμμωδεις παραλιες και λιγο κοσμο. Εχει μερικα ταβερνακια στη παραλια και κατι μπαρακια. Τα ξενοδοχεια και τα εν. δωματια ειναι σε καλες τιμες - φανταζομαι τωρα λογω κρισης να ειναι ακομη καλυτερες. Εχει λεωφορειο για Παροικια. Οτι πρεπει για μερικες μερες στη παρο χωρις τον σχετικο χαμο Παροικιας και Ναουσας.
 

Gpri83

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Αντιπαρος
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις! Καλως η κακως εκλεισα πριν δω τις απαντησεις σας. Ειχα ακουσει για Αλυκη αλλα επειδη δεν ειδα πολλες πληροφοριες στο ιντερνετ (και δυστυχως δεν ειχε γραψει ακομα ο τζος) εκλεισα στη Ναουσα. Μετα την ηρεμια της Αντιπαρου, να δοκιμασω λιγο τον χαμο της Ναουσας :p
Βρηκα ενα δικλινο με 65 ευρω. Πολυ ακριβεια παιδια! Δυσκολα βρισκεις κατι φτηνοτερο!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.461
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom