Πενήντα Χιλιόμετρα έξω απ' την Αθήνα...

bogart

Member
Μηνύματα
15
Likes
8
Στο Αγκίστρι είχα πάει πει διετίας δις με την Κιθάρα στην πλάτη.

Κοιμήθηκα πάνω σε μια αιώρα πάνω από την Χαλυκίαδα.

Τα βράδυ μαζευτήκανε καμιά 20αρία μουσικοί κι έπεσε ένα τζαμάρισμα που θα μου μείνει αξέχαστο!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.037
Και προσωπικά μου φάνηκε και κάπως λυπηρό το γεγονός ότι σε παραλία γυμνιστών οι γυμνιστές ήταν μονάχα μια μικρή μειοψηφεία... Μα όπως και να ‘χει, η Χαλικιάδα θα μπορούσε εύκολα να είναι η πιο όμορφη παραλία του Σαρωνικού.
Καλά αράγματα όσοι πάτε, και - πολύ σημαντικό! - μαζέψτε τα κωλόχαρτά σας ρε παιδιά... Δεν είναι τίποτα...
Εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι μερικες απο τις ωραιοτερες παραλιες τις Ελλαδας τις "καβατζωνουν" γυμνιστες και τις ανακηρυσσουν εντελως αυθαιρετα "παραλιες γυμνιστων" και μετα κοιτανε κιολας με μισο ματι τους λουομενους που δε γουσταρουν να κανουν γυμνισμο!

Σχετικα με τα κωλοχαρτα, συμφωνω απολυτα!! Αισχος!! Την πρωτη φορα που ειχα παει πριν απο καμια 10αρια χρονια ηταν ενας παραδεισος, την επομενη, μετα απο 5 χρονια ειχε το μαυρο του το χαλι η Χαλικιαδα και η διαδρομη μεχρι να κατεβεις απο αποψη σκουπιδιων και δη χαρτιων υγειας χρησιμοποιημενων (σορυ για τις λεπτομερειες).... προφανως καθε χρονο και χειροτερα...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.260
Μέλη
38.916
Νεότερο μέλος
NioviG

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom