Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Photini1986

Member
Μηνύματα
75
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ναι ναι!
Και ο Φανπερσι κατι μου θυμιζει,αλλα δεν μπορω να θυμηθω.

Υποτονικο ματς,3 φορες κοντεψα να κοιμηθω.Η Αργεντινη καπως καλυτερη απο μια Ολλανδια που τα 120 λεπτα ματς φανηκε πως την επηρεασε,και λογικο ειναι.Ελπιζω στο δευτερο ημιχρονο να μας ξυπνησουν.
 

Photini1986

Member
Μηνύματα
75
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Αν συνεχισουν ετσι,και να το παρακολουθεις παλι για υπνο θα πας.Κι εγω μαλλον,κατα κει με βλεπω.
Αλλα τους καταλαβαινω,απο την μια η κουραση και απο την αλλη,προσπαθουν να παιξουν συντηρητικα για να μαζεψουν δυναμεις για την Κυριακη.
Οποια ομαδα και να περασει,αν παιξει ετσι την Κυριακη,ειναι νεκρη απο τους χθεσινους Γερμανους.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.335
Εγω ειμαι μαλλον ανωμαλος που το γουσταρω το ματς, ιδιως σε σχεση με το χθεσινο αισχος. Πολυ τακτικη και πρεσσινγκ βεβαια, σε μια ενεργεια θα κριθει.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Gts να το ψαξεις. Καλη η τακτικη αλλα να δουμε και λιγο μπάλα . μια ενεργεια της προκοπής.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Και σκοποβολή. Ο Σνάιντερ πετυχε μια μπεκάτσα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Εγω ειμαι μαλλον ανωμαλος που το γουσταρω το ματς, ιδιως σε σχεση με το χθεσινο αισχος. Πολυ τακτικη και πρεσσινγκ βεβαια, σε μια ενεργεια θα κριθει.
Φυσικά και δεν είσαι.
Το ποδοσφαιρο είναι πολλά παραπάνω από τρίπλες. Ένα σωστό διάβασμα του αντιπάλου, ένα σωστό τακτικά παιχνίδι μπορεί να προσφέρει πολλά παραπάνω, φυσικά για όσους ενδιαφέρονται να δουν κάτι σχετικό.
Προσωπικά το να βλέπω τον ''δάσκαλό'' στον πάγκο της Ολλανδίας να παραδίδει μαθήματα τακτικής, αλλαγών στη φιλοσοφία της ομάδας, τακτικής υπομονής αλλά και ομαδικότητας θυσιάζοντας παίκτες βεντέτες για το καλό της ομάδας(βλέπε Καουτ), είναι μεγάλη απόλαυση.
 
  • Like
Reactions: GTS
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom