Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Eιπα να μαι με την Γερμανια ως Ευρωπαια,μετα επαθε το ατυχημα που σκιστηκαν τα οπισθια του Μασερανο,συγκινηθηκα και τωρα στηριζω Αργεντινη.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εγω παραδοσιακά ΔΕΝ στηριζα στο ποδοσφαιρο Γερμανια και Αργεντινή αλλα Βραζιλία και απο Ευρωπη βασικά Ολλανδια και ενίοτε Ιταλια (επι Μπατζο) και τελευταία Ισπανία (οχι φετος που ηταν άθλια).
Σαν λαό δεν συμπαθώ κανεναν.
Τελικος Μουντιάλ ομως χωρίς να υποατηριζεις μια ομαδα δεν λέει, ψηφίζω Μεσι και ελπιζω να κάνει κανα μαγικό για να δικαιολόγησει τον ριτλο
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Το φαουλ εγινε πεναλτι και η κοκκινη κιτρινη. Δυο λαθη σε μια φαση
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πως να σκοράρει η Βραζιλία αφου παίζει χωρις τον βασικό της σέντερ φορ, τον τεράστιο Φρεντ.
Χα χα! !
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.531
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τρελή διαιτησία και πάλι! Έλεος πια με τα ριπλέη, ας τους βάλουν ένα κουστικό στο αυτί να ησυχάσουμε, πιο άσχετοι δε γίνεται.

Επειδή τσακώθηκα εκεί που το είδα: το πέναλτι που ΔΕΝ δόθηκε στο Ρομπέν στο δεύτερο ημίχρονο πώς το είδατε;

@alma ευτυχώς δε δούλευε το ίντερνετ γιατί Βραζιλία θα έπαιζα. Το καταλάβατε από το αποτέλεσμα νομίζω...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πιο πέναλτυ δε γίνεται, αλλά οκ δε το δώσανε, θα έτρωγε 5-6 πάλι η μπραζίλ.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.531
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Άλλος;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Βραζιλία υποστηρίζω παραδοσιακά.Μετά από την Ευρώπη Ολλανδία,Γερμανία και τον τελευταίο καιρό Ισπανία(με αυτήν την σειρά).Δεν πάω με τίποτα την Αργεντινή.΄Οποτε απόψε Γερμανία.
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Επειδή τσακώθηκα εκεί που το είδα: το πέναλτι που ΔΕΝ δόθηκε στο Ρομπέν στο δεύτερο ημίχρονο πώς το είδατε;
Θεωρητικά είναι πέναλτι, από αυτά όμως που αν δεν δώσεις δεν θα σου πουν και τίποτα.
Υπάρχει δηλαδή επαφή, αλλά δεν τον γκρεμοτσακίζει κιόλας ώστε να μην αφήσει περιθώρια στον διαιτητή.
Εμένα (για μια ακόμη φορά) ο Ρόμπεν μου έδωσε την εντύπωση πως προσπάθησε να το εκβιάσει, αν ήθελε να μείνει όρθιος, θα έμενε και θα συνέχιζε την φάση.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.785
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom