Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.434
Ρε την που@@@α την Μπάγερν ... στο 93 πήρε την νίκη μέσα στη Στουτγκάρδη 1-2 με γκολάρα του Τιάγκο Αλκαντάρα..
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.884
Likes
26.837
Μπα δε νομίζω, θα το πήρε ως χειραποσκευή. :p
Ασε μην ανοίξουν θέμα Εχω παπί με διαστάσεις ααΧββΧγγ μπορώ να το πάρω σαν χειραποσκευή;Το κράνος λογίζετε για δεύτερη;η να το φοράω;
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Πελατειακή σχέση που δεν έχει προηγούμενο! Ο Βύντρα σκοράρει ξανά και μάλιστα μέσα στο Καμπ Νου! Μπάρτσα-Λεβάντε 0-1!

gazzetta.gr
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.434
Ασε μην ανοίξουν θέμα Εχω παπί με διαστάσεις ααΧββΧγγ μπορώ να το πάρω σαν χειραποσκευή;Το κράνος λογίζετε για δεύτερη;η να το φοράω;
Κοίτα μην το περπατάς πολύ και γίνει και δω american bar...

Πελατειακή σχέση που δεν έχει προηγούμενο! Ο Βύντρα σκοράρει ξανά και μάλιστα μέσα στο Καμπ Νου! Μπάρτσα-Λεβάντε 0-1!
εε τόχασα ....είπα να παρακολουθήσω τώρα (τελειώνει ) Τοτεναμ -Σίτυ 1-5 ....οδοστρωτήρας πια αυτή η Σίτυ και μετά να πάω στο Κάμπ νιού...

Βλέπω όμως ότι το δίνει αυτογκόλ στον Sergi Roberto η Novasport
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
το χρεωσανε για αυτογκολ... φοβηθηκαν μην ξαναεχουμε σεισμους...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.434
Τώρα είμαι Κάμπ νιού ...αλλά έχει ημίχρονο....α ρε αγέραστε Πουγιόλαρε ...
Λοιπόν Μπάρτσα, Ρεάλ, Αθλέτικο και είς εκ των Ρεάλ Σοσιενταδ Ρασίνγκ Σανταντερ (3-1 το πρώτο ματσ) στα ημιτελικά του COPA DEL REY

Το γήπεδο είναι άδειο ....κανείς δεν πήγε να δει τον Βύντρα..

Pan pan βρέχει καλά βλέπω εεε
..
 
Last edited:

soudianos

Member
Μηνύματα
3.705
Likes
6.331
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
και τώρα τι θα κάνουμε χωρίς τα γκολ του Μήτρογλου;
από πρωταθλητής κι από τα ευρωπαικά σαλόνιανα πάει σε μια ομάδα που κινδυνεύει να υποβιβαστεί; ή είναι μόνο οι λίρες Αγγλίας και κάποια προοπτική για καλύτερη ομάδα στην Αγγλία;;;;;;;
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.434
Κυρίαρχο θέμα στον ισπανικό Τύπο την Παρασκευή είναι η άρνηση των παικτών της Ράσινγκ Σανταντέρ να αγωνιστούν στον προημιτελικό του Κυπέλλου Ισπανίας με τη Ρεάλ Σοσιεδάδ.

«Η κρίση έρχεται στο ποδόσφαιρο», ήταν το πρωτοσέλιδο της μαδριλένικης εφημερίδας As, ενώ στη Βαρκελώνη η El Mundo Deportivo μίλησε για «ιστορική απεργία».





http://www.novasports.gr/news.aspx?a_id=324802&Sport=1&Country=176&Competition=2209
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.607
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom