Περί ανολοκλήρωτων ταξιδιωτικών ιστοριών

Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Καλησπέρα σε όλους!
Δεν ξέρω πώς σας φαίνεται, αλλά παρατήρησα πριν λίγο στις "ταξιδιωτικές ιστορίες υπό εξέλιξη" ότι υπάρχουν ιστορίες που ξεκίνησαν ακόμη και το 2008, και η αφήγηση σταμάτησε. Μήπως για λόγους αποσυμφόρησης να θεωρούνται ολοκληρωμένες και να μεταφέρονται στις αντίστοιχες κατηγορίες; Ή να δημιουργηθεί μία special (!) κατηγορία όπου όλες οι υπό εξέλιξη ιστορίες των "ξεχασιάρηδων" θα μεταφέρονται μετά από ένα διάστημα που θα οριστεί; Δε νομίζω κάποιος εδώ που τα λέμε να θυμηθεί ξαφνικά να συνεχίσει αυτό που σταμάτησε πριν 4-5 χρόνια:)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
ΈΧεις δίκιο ότι οι πιθανότητες να συνεχιστεί το γράψιμο μιας ιστορίες πενταετίας ειναι μικρές, αλλά η δημιουργία μιας ακόμα κατηγορίας δε βλέπω πώς θα βοηθούσε στο φόρουμ. Η μεταφορά τους στις ολοκληρωμένες θα μπορούσε να είναι μια λύση αλλά θα πρέπει και αυτό να γίνει για μία προς μία τις ιστορίες ώστε να δούμε ποιες μπορούν να "σταθούν" έστω ως ημιτελείς και ποιες όχι - κάτι που δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο αυτή τη στιγμή.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Λέω να στείλω πάντως κανένα μήνυμα σε κάποια μέλη με τις παλιότερες ανολοκλήρωτες ιστορίες, να ξέρουμε τουλάχιστον αν συμμετέχουν έστω και ως αναγνώστες:) Κρίμα τις ιστοριούλες, μερικές άρχισαν πολλά υποσχόμενες..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Λέω να στείλω πάντως κανένα μήνυμα σε κάποια μέλη με τις παλιότερες ανολοκλήρωτες ιστορίες, να ξέρουμε τουλάχιστον αν συμμετέχουν έστω και ως αναγνώστες:) Κρίμα τις ιστοριούλες, μερικές άρχισαν πολλά υποσχόμενες..
Καλύτερα στείλε σε εμένα τα λινκς των ιστοριών που έχεις υπόψη σου με πμ. :)
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Για ποιόν τεμπέλη χτυπάει η καμπάνα;;; :eek:
Τι, κι εσείς κύριε με το σούπερ avatar;;; Χεχε! Βασικά κοιτάω ανολοκλήρωτες ιστορίες από το 2008 και 2009 τώρα, δε σε βρήκα πουθενά ακόμη:haha: Προλαβαίνεις:):) Μετά στέλνω σαν καλός ρουφιάνος τις προτάσεις μου στο αφεντικό πιο πάνω, να κερδίσω εύνοια σαν πιο καινούριος εδώ:cool:
Υ.Γ.: Πότε θα πας Vladikavkaz;; Γιατί εμείς ετοιμάζουμε road trip μέσω Τουρκίας για Γεωργία και μετά Kislovodsk κτλ;)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Τι, κι εσείς κύριε με το σούπερ avatar;;; Χεχε! Βασικά κοιτάω ανολοκλήρωτες ιστορίες από το 2008 και 2009 τώρα, δε σε βρήκα πουθενά ακόμη:haha: Προλαβαίνεις:):) Μετά στέλνω σαν καλός ρουφιάνος τις προτάσεις μου στο αφεντικό πιο πάνω, να κερδίσω εύνοια σαν πιο καινούριος εδώ:cool:
Υ.Γ.: Πότε θα πας Vladikavkaz;; Γιατί εμείς ετοιμάζουμε road trip μέσω Τουρκίας για Γεωργία και μετά Kislovodsk κτλ;)
Κακούργε…. :icon_evil::icon_evil::icon_evil:
Για φέτος τσου… Γινότανε ένα καταπλητικό τουρ σε ингушетия чечния дагестан αλλά οι προθεσμίες υποβολής πέσανε πάνω στα κάπιταλ κοντρολ αλλά κυρίως δεν προλάβαινα να βγάλω βίζα ρωσίας που ήταν προαπαιτούμενη… Υπήρχε χρονοβόρα διαδικασία λόγω ειδικών αδειών παραμεθόριων προβληματικών περιοχών. Του χρόνου ίσως το οργανώσω από δω με μικρό γκρουπ "τολμηρών"
Άλλο ένα σενάριο για το Χρυσό δακτύλιο μέχρι το Καζάν έμεινε στα χαρτιά….
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Να συμπληρώσω ότι η πεθερά μετακομίζει στο Εκατερινμπούργκ για δουλειά...;; Το οποίο σημαίνει ότι πρέπει σύντομα κάπου να το χωρέσω.....φφφφ.. Προβλήματα:eek::eek:
Ελα μου ντε…πύλη εισόδου για τη Σιβηρία
:icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.322
Likes
3.452
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος Του Κόσμου
Λέω να στείλω πάντως κανένα μήνυμα σε κάποια μέλη με τις παλιότερες ανολοκλήρωτες ιστορίες, να ξέρουμε τουλάχιστον αν συμμετέχουν έστω και ως αναγνώστες:) Κρίμα τις ιστοριούλες, μερικές άρχισαν πολλά υποσχόμενες..
Το έχουμε κανει ηδη αυτο νομίζω πέρυσι κ τοτε οντως καποιοι ανταποκρίθηκαν κ κάποιοι άλλοι μας ενημέρωσαν οτι δεν πρόκειται να ξαναγράψουν. Τοτε καναμε ενα μεγάλο ξεσκαρτάρισμα και μεταφέραμε αρκετές ιστορίες ημιτελείς οι οποίες μπορούσαν να σταθούν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.686
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom