Περιεχόμενα TravelStories

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ίσως έχεις δίκιο όμως, θα δω αν μπορεί να μπει και στο ευρετήριο αριστερά στις κατηγορίες ένα λινκ που να σε στέλνει τουλάχιστον στις ΙΣτορίες της Ελλάδας. :)

Τώρα για την αναζήτηση πληροφοριών υπάρχουν πλάνα για μια σχετική οργάνωση αλλά σε καμία περίπτωση κάτι όπως αυτό εδώ. Εκεί τα πράγματα είναι πολύ χαοτικά και η οργάνωση δεν είναι απλή υπόθεση. ;)
Άντε λοιπόν αφεντικό ξεκίνα την οργάνωση γιατι πραγματικά εκεί χανόμαστε.
Δεν πιστευω να θες να πας και διακοπές;:haha::haha::haha:
Def να σαι πάντα καλά.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Τι ωραία δουλειά, συγχαρητήρια :clap:
Και οι φωτο, που οργανώθηκαν ανά χώρα, πολύ πιο εύκολο να τις βλέπουμε ταξινομημένες με αυτόν τον τρόπο !
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Def πολύ καλή κίνηση για οργάνωση,πάντως μια παράλειψη που ''πήρε'' το μάτι μου,στην Ιρλανδία και στη Μάλτα δεν έχει κατηγορία φωτογραφίας.
Σωστός. Την Ιρλανδία τη διόρθωσα, τη Μάλτα θα περιμένω να μπουν μερικές ακόμα γιατί έχει μόνο 6 φωτογραφίες. :)
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
τώρα το είδα.πάρα πολύ πρακτικό και εύχρηστο!μπράβο.αρχίζω το διάβασμα!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
τώρα είναι που ο κώλος μας θα βγάλει φούσκες απο το καθησιό και το διάβασμα!!!!
να κάθεστε πάνω σε παγάκια παιδιά!!!!!!:bleh: και να τρώτε πολλα μαρούλια!!!:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν στο κουτάκι των περιεχομένων προστέθηκε και η Ελλάδα. ;)
 

taxidakia

Member
Μηνύματα
285
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις ξανά
Θα ήθελα να αναφέρω κάποιους προβληματισμούς και απορίες μου, ως νέο μέλος. Κάποια από αυτά ίσως υπάρχουν ήδη ως δυνατότητες ή έχουν ξανασυζητηθεί ως προβλήματα.

Περίπτωση 1: Ελλάδα:
Ας πούμε, για παράδειγμα, ότι εγώ που θέλω να πάω Πελοπόννησο τώρα, ψάχνω πληροφορίες.
-Μπαίνω στις ιστορίες και ελέγχω αν υπάρχουν για τις περιοχές που θέλω να επισκεφθώ.
-Μετά μπαίνω στα γκρουπ και βρίσκω ένα σχετικό θέμα.
-Μετά στην Αναζήτηση πληροφοριών όπου βρίσκω κάποια σχετικά posts με διάφορες πληροφορίες και ανοίγω και νέο (εγώ και ο καθένας φαντάζομαι) για να ρωτήσω αυτά που δεν υπάρχουν, π.χ. στη χ περιοχή ποια χωριά θεωρείτε όμορφα.
Ενώ υπάρχουν πολλοί Πελοποννήσιοι ή μέλη που έχουν ταξιδέψει πολύ στην Πελοπόννησο, οι πληροφορίες είναι λίγες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom