Πετάξτε σε Παρίσι και Βρυξέλλες με Aegean μόνο με 75 EUR oneway. Κράτηση έως 20/03.

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Τα υπόλοιπα 42 ευρώ είναι ο επίναυλος που τον εμφανίζει μετά... οι διαφορές που βρίσκεις είναι η διαφορετική προμήθεια των διαφόρων site...

Τι φώτα να δώσω... τα κόζια έχουν αλλάξει, ακόμα να το καταλάβετε? Από εδώ και πέρα μια τιμή 120 έως 140 ευρώ ναι είναι προσφορά...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
To τσάκωσα το Παρισάκι..
έσκασε το newsletter μόλις άνοιξα το εργαλείο..εγώ φταίω???
140 πήγαινε έλα με την αγαπημένη Aegian καλά δεν έκανα?
σιγά τώρα πέντε πανω πέντε κάτω.....:D:D τζέρτζελο να γίνεται!!!:bleh:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Τα υπόλοιπα 42 ευρώ είναι ο επίναυλος που τον εμφανίζει μετά... οι διαφορές που βρίσκεις είναι η διαφορετική προμήθεια των διαφόρων site...

Τι φώτα να δώσω... τα κόζια έχουν αλλάξει, ακόμα να το καταλάβετε? Από εδώ και πέρα μια τιμή 120 έως 140 ευρώ ναι είναι προσφορά...

-Κατανοητός.
-Νόμιζα οτι εννοούσες κάτι άλλο.Το τελευταίο το είχα διαβάσει στα post σου "περί συγχώνευσης"
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Δεν ξέρω αν είναι προσφορά αυτή της αιγαίου αλλά μολις τώρα στο airtickets μου εβγαλε 385Ε ολυμπιακη μετ'επιστροφης 2 άτομα και βρέφος.Τελική τιμή.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Δεν ειναι και καμια τρομερη προσφορα. Εκλεισε σημερα μια φιλη για Παρισι τον Σεπτεμβριο βεβαια με 75 ευρω

για δωσε περισσότερες πληροφορίες !!!! πεταξες την κεραμίδα και οποιον παρει :haha:
ημερομηνίες ? εταιρεια ? και πηγαινε και ελα ? με 75 ευρώ ???
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
για δωσε περισσότερες πληροφορίες !!!! πεταξες την κεραμίδα και οποιον παρει :haha:
ημερομηνίες ? εταιρεια ? και πηγαινε και ελα ? με 75 ευρώ ???
oneway είναι αυτό χρήστο...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Τι φώτα να δώσω... τα κόζια έχουν αλλάξει, ακόμα να το καταλάβετε? Από εδώ και πέρα μια τιμή 120 έως 140 ευρώ ναι είναι προσφορά...
Όπως παλιότερα άλλωστε! Οι πρόσφατες προσφορές των 60-80 Ευρώ ήταν ειδικές προσφορές ενόψει της εισόδου της Νέας Ολυμπιακής στην ελληνική αγορά, νομίζω πως ήταν γνωστό σε όλους μας ότι είναι πρόσκαιρες οι τόσο χαμηλές τιμές...άλλο που καλομάθαμε και μας άρεσε! :p
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Σορυ τωρα ειδα το μηνυμα σου Χρηστο
Η τιμη ειναι 77 ευρω ΑTH - ORY, ORY - ATH
Η εταιρεια ειναι η easy jet
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.943
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom