Πιο ομορφες/ασχημες πολεις που εχετε επισκεφθει!

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
Καλησπερα!!!!Σε αυτο το θεμα ας κατονομασουμε τις πιο ομορφες και τις πιο ασχημες πολλης ελλαδας και εξωτερικου που εχουμε επισκεφθει. Καλο ειναι να παραμεινουμε οσο γινεται αντικειμενικοι και να μην πουμε πχ δεν μου αρεσε το Λονδινο γιατι αρρωστησα κατα τη διαρκεια του ταξιδιου και δεν περασα καλα.

Ξεκιναω απο Ελλαδα:
Ομορφοτερες:Ναυπλιο, Ναυπακτος, Βολος, Καστορια, Θηρα
Ασχημοτερες:Ηρακλειο, Αθηνα

Εξωτερικο:
Ομορφοτερες: Αμστερνταμ με διαφορα, Νεα Υορκη
Ασχημοτερες: Λααγιουν, Ανκονα
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλο ειναι να παραμεινουμε οσο γινεται αντικειμενικοι και να μην πουμε πχ δεν μου αρεσε το Λονδινο γιατι αρρωστησα κατα τη διαρκεια του ταξιδιου και δεν περασα καλα.

Ξεκιναω απο Ελλαδα:
Ομορφοτερες:Ναυπλιο, Ναυπακτος, Βολος, Καστορια, Θηρα
Ασχημοτερες:Ηρακλειο, Αθηνα
Οτι εσυ εισαι αντικειμενικος τωρα! Τεσπα ποσες θες; Οσες μας κατεβουν στο κεφαλι;
 

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
Μαλλον λανθασμενα χρησιμοποιησα την λεξη αντικειμενικοι, αυτο δεν γινεται...απλα εννοουσα η αποψη να εχει διαμορφωθει απο στοιχεια οπως αρχιτεκτονικη, πρασινο, αξιοθεατα, συμπεριφορα κατοικων κλπ, και οχι απο περιστατικα που μας συνεβησαν κατα την διαρκεια της απισκεψης και δεν σχετιζονται με την πολη πχ μου κατσε ο γκομενος στην Ηγουμενιτσα αρα σουπερ πολη η Ηγουμενιτσα. Τεσπα

Πες οσες θες αυθορμητα δεν ειναι διαγωνισμα
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Οτι εσυ εισαι αντικειμενικος τωρα! Τεσπα ποσες θες; Οσες μας κατεβουν στο κεφαλι;
Μπορεί ο ανθρωπος να μην έχει επισκεφτεί ακόμα το Αγρίνιο ώστε να μείνει άφωνος από τη σπάνια ομορφιά του. Μπα σε καλό σου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.033
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom