Βέλγιο Πληροφορίες για Βέλγιο

FoNikos21

Member
Μηνύματα
30
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Kαλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποια εναλλακτική για σχετικά οικονομικές πραλίνες στις Βρυξέλλες εκτός των τσουχτερών Godiva, Marcolini κλπ;
 

Giorgiosin

Member
Μηνύματα
18
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καμπότζη, Μογγολία
Kαλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποια εναλλακτική για σχετικά οικονομικές πραλίνες στις Βρυξέλλες εκτός των τσουχτερών Godiva, Marcolini κλπ;
Leonidas. Αν δεν κάνω λάθος είναι το πιο "οικονομικό" κατάστημα στο συγκεκριμένο είδος.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Leonidas. Αν δεν κάνω λάθος είναι το πιο "οικονομικό" κατάστημα στο συγκεκριμένο είδος.
Ναι αλλά γιατί να τις κουβαλάει απο εκεί;Δεν νομίζω να είναι διαφορετικές στην Ελλάδα που υπάρχουν σε πολλά σημεία.
 

ribo7

Member
Μηνύματα
176
Likes
169
Kαλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποια εναλλακτική για σχετικά οικονομικές πραλίνες στις Βρυξέλλες εκτός των τσουχτερών Godiva, Marcolini κλπ;
Φίλος μου που μένει Βρυξέλλες αγοράζει από εδώ Elisabeth, αλλά δε θυμάμαι τι μου έχει πει για τιμές. Τσέκαρέ το οταν πας Grand Place.
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
486
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινικη Αμερικη
Για μετακινήσεις τι συστήνεται, ενοικιαζόμενο ή μμμ;;;
 
Μηνύματα
159
Likes
784
Για μετακινήσεις τι συστήνεται, ενοικιαζόμενο ή μμμ;;;
Αν θέλετε να μείνετε μέσα σε πόλεις, πιστεύω τα ΜΜΜ είναι μια χαρά. Τα τρένα για να πάτε σε άλλες πόλεις είναι καλά, συχνά και σε λογικές τιμές και γενικά οι πόλεις ενδύκνυνται για περπάτημα και έχουν μια χαρά λεωφορεία (και μετρό στις Βρυξέλλες). Να νοικιάσετε αμάξι θα πρότεινα μόνο αν θέλετε να κινιθείται εκτός των πόλεων.
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
486
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινικη Αμερικη
Που σκοπεύετε να μετακινηθείτε και για πόσες μέρες;
Δυο μέρες μπρυζ δυο μέρες Γάνδη από αεροδρόμιο Βρυξελλών.

Μου αρέσει να έχω αυτοκίνητο απλά σκέφτομαι το πάρκινγκ.
 

Ppetran

Member
Μηνύματα
101
Likes
12
Καλησπέρα.
Θα είμαστε αύγουστο στις βρυξέλλες και σκεφτόμαστε για 1 βράδυ γάνδη, 2 μπρίζ και 3 βρυξέλλες.
Περιμένω προτάσεις για ξενοδοχεία/διαμονή και οτιδήποτε άλλο νομίζεται θα μας βοηθήσει (φαγητό, αξιοθέατα κ.λ.π.).
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
298
Likes
203
Παιδιά καλησπέρα... Ειδικά για Γάνδη, Μπρυζ γνωρίζει κανείς εαν παίζει τίποτα μπυραρίες όπως Γερμανία με λουκάνικα κτλ?.... Έχω βρει κάτι Καλές μπυραρίες Γάνδη αλλά.... Χωρίς ιδιαίτερο φαγητό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.677
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom