Δονούσα Πληροφορίες για Δονούσα

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.953
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα σας,

Παρακαλώ ήθελα την άποψη σας για Δονούσα μέσα Σεπτέμβρη (13-20 περίπου) και για μία εβδομάδα περίπου. Γνωρίζει κάποιος/α αν το νησί έχει ακόμη κάποιο τουρισμό η θα είμαι μόνη στις παραλίες και τα σοκάκια, δεδομένου ότι δεν θα έχω και παρέα;
Σας ευχαριστώ πολύ, εκ των προτέρων, για τις απαντησεις σας
Κάπου στις αρχες προς μέσα Σεπτεμβρίου εχει το πανηγύρι και γίνεται χαμός, ωστόσο δε θυμάμαι ακριβώς το ημερομηνία. Μόνη δε πρόκειται να είσαι, ειδικά το φετινό καλοκαίρι έτσι όπως εξελίσσεται με τη πολυκοσμία, ωστόσο μη περιμένεις Έλληνες και σε καμία περίπτωση το κόσμο του Αυγούστου.
Μπορείς να ρωτήσεις και στο κατάλυμα που θα κλείσεις για επιπλέον λεπτομέρειες. 😉
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
Κάπου στις αρχες προς μέσα Σεπτεμβρίου εχει το πανηγύρι και γίνεται χαμός, ωστόσο δε θυμάμαι ακριβώς το ημερομηνία. Μόνη δε πρόκειται να είσαι, ειδικά το φετινό καλοκαίρι έτσι όπως εξελίσσεται με τη πολυκοσμία, ωστόσο μη περιμένεις Έλληνες και σε καμία περίπτωση το κόσμο του Αυγούστου.
Μπορείς να ρωτήσεις και στο κατάλυμα που θα κλείσεις για επιπλέον λεπτομέρειες. 😉
Αν δεν κανω λαθος η εκκλησια στον λόφο γιορταζει του Σταυρου.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.953
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Αν δεν κανω λαθος η εκκλησια στον λόφο γιορταζει του Σταυρου.
Νομίζω ναι, ήταν η αδερφή μου προ τριετίας εκεί τέτοια εποχή κι έπαθε πλάκα με τον κόσμο που κατέβαζαν τα καράβια 😉
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.669
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom