Πακιστάν Πληροφορίες για Λαχώρη.

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Εννοείται ότι έχω ψάξει και στο διαδίκτυο και στο travelstories και έχω βρει πολλές πληροφορίες.
Οποιαδήποτε επιπρόσθετη πληροφορία είναι καλοδεχούμενη.
Το πως θα πάω το έχω βρει οπότε μην αναλωθείτε στον τρόπο μετάβασης.
Ευχαριστώ.:xmas_biggrin:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Να μην πας Λαχώρη,προς Θεού να μην πας!!!!!
Ο κόσμος είναι τρελός,κατουράνε στους δρόμους,πλένουν τα δόντια τους με ξύλα,οδηγούν τα ρίκσο σαν παλαβοί,πίνουν ναρκωτικά,οι αγελάδες χέζουν αμέριμνες,το φαγητό δεν τρώγεται,η λέξη "υγιεινή" δεν υπάρχει στο λεξιλόγιο...και άλλα πολλά τέτοια.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Να μην πας Λαχώρη,προς Θεού να μην πας!!!!!
Ο κόσμος είναι τρελός,κατουράνε στους δρόμους,πλένουν τα δόντια τους με ξύλα,οδηγούν τα ρίκσο σαν παλαβοί,πίνουν ναρκωτικά,οι αγελάδες χέζουν αμέριμνες,το φαγητό δεν τρώγεται,η λέξη "υγιεινή" δεν υπάρχει στο λεξιλόγιο...και άλλα πολλά τέτοια.
Αυτα ειναι τα λιγοτερα. Οι βομβες ειναι ενα ζητημα.
ΗΠΑ και ΟΗΕ καταδικάζουν τις βομβιστικές επιθέσεις στη Λαχόρη του Πακιστάν. | απε | v4.ethnos.gr 2/07/10

Πακιστάν : Νεκροί και τραυματίες από επιθέσεις στην ... - pakistan nekroi kai travmaties apo epitheseis stin 1/9/2010

Σφαγή στη Λαχώρη - Η Αυγή online 28/05/09

Αιματηρές επιθέσεις στο Πακιστάν - ΕΡΤ Ειδησεις 15/10/09

Deadly suicide blast rocks Lahore - Central & South Asia - Al Jazeera English 26/01/11


Απο μια προχειρη αναζητηση στο Internet. Και συμβαινουν καθε τρεις και δυο βρε παιδι μου! Μηπως να το ξανασκεφθεις;
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Σιγά μην είναι έτσι,δεν με πείθεις,θα πάω,θα πάω,θα πάω....!!
Θα πάρω και την trolley samsonite,τα prada sneakers,τα superdry και go....
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
...μην ξεχάσεις το λευκό παντελόνι,τα mc arthur γυαλιά σου,το μεταξωτό versace φουλάρι σου και το blazer σου....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom