Ηνωμένο Βασίλειο Πληροφοριες για Λονδινο

phoebe_990

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
δεν ηταν κατι που ειχαμε προγραμματισει απο καιρο, χθες βρηκαμε τα εισητηρια, τα κλεισαμε και τωρα απλα προσπαθουμε να κλεισουμε και το θεμα της διαμονης!
 

psiloulis

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπερα και καλως σας βρηκα και απο εμενα!
Ψαχνοντας για ξενοδοχεια στο Λονδινο, μεσω google επεσα πανω σε αυτο το post. Μια απο τα ιδια και εγω, βρηκα παμφθηνα εισητηρια (πριν κανα μηνα) αλλα αφησαμε το ξενοδοχειο, τωρα που ψαχνω για δωματια, με εχει πιασει ψιλοζαλαδα με κατι τιμες που βλεπω :p... κατι οικονομικο υπαρχει? ξερει κανεις? αν ειναι και δοκιμασμενο ακομη καλυτερα...

Υ.Γ. 21/11-25/11 διαμονη 2 2κλινα...
 

phoebe_990

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Γεια σου και εσενα psilouli! δεν εχω σταματησει κ εγω να ψαχνω κ εγω 3 μερες τωρα κ εχω φριξει κ εγω με τις τιμες! μολις βρω κατι καλο εννοειται θα το αναρτησω για να το δεις!:)
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.628
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εγώ όταν είχα πάει Λονδίνο φοιτητικά είχα μείνει στο παρακάτω hostel: London Hostel: Looking For Hostels In London? | Generator Hostels

Θα το χαρακτήριζα αξιοπρεπές (όχι κάτι το συγκλονιστικό φυσικά). Αν δεν σας ενοχλούν οι κοινές τουαλέτες δεν θα έχετε πρόβλημα. Η περιοχή δεν είναι σούπερ από πλευρά κεντρικότητας, αλλά ούτε και χάλια. Έχει μετρό κοντά!
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Καλησπερα και καλως σας βρηκα και απο εμενα!
Ψαχνοντας για ξενοδοχεια στο Λονδινο, μεσω google επεσα πανω σε αυτο το post. Μια απο τα ιδια και εγω, βρηκα παμφθηνα εισητηρια (πριν κανα μηνα) αλλα αφησαμε το ξενοδοχειο, τωρα που ψαχνω για δωματια, με εχει πιασει ψιλοζαλαδα με κατι τιμες που βλεπω :p... κατι οικονομικο υπαρχει? ξερει κανεις? αν ειναι και δοκιμασμενο ακομη καλυτερα...

Υ.Γ. 21/11-25/11 διαμονη 2 2κλινα...
Hotel London Norfolk Square, Hotels Norfolk Square, Royal Norfolk Hotel London.
Έχω μείνει άπειρες φορές. Αξιοπρεπές για την τιμή του, κεντρικότατο, δίπλα ακριβώς σε μετρό και τρένο, καλό πρωινό, με πολλές multiethnic οικονομκές κουζίνες τριγύρω. Να περάσετε καλά.
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Εγώ όταν είχα πάει Λονδίνο φοιτητικά είχα μείνει στο παρακάτω hostel: London Hostel: Looking For Hostels In London? | Generator Hostels

Θα το χαρακτήριζα αξιοπρεπές (όχι κάτι το συγκλονιστικό φυσικά). Αν δεν σας ενοχλούν οι κοινές τουαλέτες δεν θα έχετε πρόβλημα. Η περιοχή δεν είναι σούπερ από πλευρά κεντρικότητας, αλλά ούτε και χάλια. Έχει μετρό κοντά!
Θα πρότεινα να το αποφύγετε, τα τελευταία χρόνια παρουσιάζει πτώση στη σχέση ποιότητας-τιμής και η καθαριότητα πλέον κινείται σε οριακά επίπεδα. Προτιμήστε το μόνο αν έλκεστε από τις θορυβώδεις, party-like βραδιές στο μπαρ του.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.628
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Θα πρότεινα να το αποφύγετε, τα τελευταία χρόνια παρουσιάζει πτώση στη σχέση ποιότητας-τιμής και η καθαριότητα πλέον κινείται σε οριακά επίπεδα. Προτιμήστε το μόνο αν έλκεστε από τις θορυβώδεις, party-like βραδιές στο μπαρ του.
Καλά που το ανέφερες, να μην ξαναπροτείνω σε φοιτητές. Πάει καιρός από όταν είχα μείνει και τότε δεν ήταν άθλιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.452
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom