Ολλανδία Ποδηλατο ή ΜΜΜ?

EnjoySilence

Member
Μηνύματα
55
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Σε μερικα σαιτ ειδα οτι το φθηνοτερο ποδηλατο (για ενοικιαση) στο αμστερνταμ εχει 12 ευρω. Συμφερει περισσοτερο να νοικιασουμε ποδηλατο ή να κινουμαστε με τα μεσα μαζικης μεταφορας?
Λιγο ακριβο δεν ειναι ρε παιδια?
Εχετε καμια ιδεα για καμια καλυτερη λυση?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εγώ προτείνω να κινείστε με τα πόδια. Το Άμστερνταμ ενδείκνυται και ατελείωτες βόλτες. Απολαμβάνεις και κάνεις και οικονομία.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το κομμάτι της πόλης που έχει τουριστικό ενδιαφέρον δεν είναι μεγάλο. Το μόνο που μπορεί να σας δυσκολέψει είναι η απόσταση του ξενοδοχείου από το κέντρο. Αν μένετε κεντρικά δεν θα έχετε θέμα.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.144
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν μενετε κεντρικα δεν ειναι αδυνατη η μετακινηση με τα ποδια στα περισσοτερα μερη. Μπορειτε να χρησιμοποιεισετε αστικη συγκοινωνια αλλα αν εχει καλο καιρο ειμαι της γνωμης να νοικιασετε μια μερα ποδηλατα και να βολταρετε μ'αυτα.
 

master1706

Member
Μηνύματα
303
Likes
74
Επόμενο Ταξίδι
Φλωρεντία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη, ξανά!!
Αν μενετε κεντρικα δεν ειναι αδυνατη η μετακινηση με τα ποδια στα περισσοτερα μερη. Μπορειτε να χρησιμοποιεισετε αστικη συγκοινωνια αλλα αν εχει καλο καιρο ειμαι της γνωμης να νοικιασετε μια μερα ποδηλατα και να βολταρετε μ'αυτα.
Συμφωνώ απόλυτα!!
 

EnjoySilence

Member
Μηνύματα
55
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
μαλλον προς τα εκει κλεινουμε,αν δεν βρουμε και καποιον να μας φιλοξενησει (couchsurfing) θα βρουμε κατι απο airbnb? ε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.880
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom