Ποιά είναι η γνώμη σας για τη μηχανη αναζητησης ξενοδοχείων easy click travel?

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Εχει κανεις εμπειρια απο τη συγκεκριμενη μηχανη αναζητησης? Ενδιαφερομαι γιατι βρισκω την καλυτερη τιμη για ενα προορισμο μεσα απο την συγκεκριμενη μηχανη. Ειναι αξιοπιστη? Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
εχω κανει κρατηση στο ιδιο ξενοδοχειο μεσω του συγκεκριμενου site 2 φορες, και δεν ειχα κανενα προβλημα,
ολα οκ, για ορισμενα ξενοδοχεια πετυχαινει πολυ καλες προσφορες, κλεισε αφοβα
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Ενδιαφερομαι για 3 δωματια στη βουδαπεστη. Εχω καταληξει μετα απο αναφορες, σε ξενοδοχειο που το βρισκω μεσα απο octapustravel σε non refunable τιμη 40 ευρω και 47 με χωρις ακυρωτικα. Και ξαφνικα το ιδιο το βρισκω μεσα απο easy click travel στα 33 non refunable και στα 39,7 χωρις ακυρωτικα. Βεβαια το octapus το γνωριζω αν και δεν εχω κλεισει ποτε απο αυτο, αλλα ειναι απο τα μεγαλυτερα. Το easy click travel το ειχα ξαναδει σε συγκριτικες μηχανες αναζητησης ξενοδοχειων αλλα δεν ηξερα και κατι για αυτο. Να αναφερω πως για το ξενοδοχειο που κατεληξα ειναι 4* κοντα σε μετρο και κατεληξα υστερα απο την αναφορα του/της skyllflower για αυτο.
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Το κακο ειναι οτι υπαρχουν αρκετες αναφορες στο εξωτερικο με κακα σχολια για την easy click travel....confirmation υστερα απο μερες....και 0 επικοινωνια μαζι τους και τα σχετικα. Με κραταει μονο πως απο ελλαδα μερια δεν εχω μαθει κατι κακο. Το καλο ειναι οτι εχω χρονο μιας και μιλαω για κρατηση Πασχα, οποτε δεν υπαρχει λογος βιασυνης. Αλλα θελω να ξερω
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Το κακο ειναι οτι υπαρχουν αρκετες αναφορες στο εξωτερικο με κακα σχολια για την easy click travel....confirmation υστερα απο μερες....και 0 επικοινωνια μαζι τους και τα σχετικα
δεν νομιζω να ισχυει κατι τετοιο.. μια χαρα απαντουν, εγω θυμαμαι περισυ ηθελα να αλλαξω τις ημερες παραμονης, δηλ να παω μια μερα αργοτερα και μια χαρα μου εκαναν την αλλαγη και αμεσως μου εστειλαν την καινουργια κρατηση.. καλο ειναι να τσεκαρεις την κρατηση σου και με το ξενοδοχειο αλλα δεν νομιζω να εχεις προβλημα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.098
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom